loader

Cahit Zarifoğlu Caddesi anten servisi


arklı kişilere yaptırmadan kendiniz yapmayı deniyorsanız lütfen bu konuda dikkatli olunuz. Antenin montajını yaparken duvarların çürük olmamasına dikkat ediniz.

Antenler sallanması ve anten ayarının yapılması konusun da çok dikkatli olunması gereken bir iştir. Herkesin yapmaması gereken ve özellikle bu işe gönül veren kişilerin yapması gerektiğine gönülden inanıyoruz. Çünkü çanak antenlerin sağlam bir yere yapılmaması beraberin de her zaman sadece televizyon kanal izleyememe problemini getirmemektedir. Bunun yanında Allah korusun antenin yerinden çıkıp kişi veya mala zarar verebilecek kadar tehlikeli boyuta varacak kadar ciddi problemlerdir. Kendiniz çanak antenin montajını Cahit Zarifoğlu Caddesi anten servisi veya farklı kişilere yaptırmadan kendiniz yapmayı deniyorsanız lütfen bu konuda dikkatli olunuz. Antenin montajını yaparken duvarların çürük olmamasına dikkat ediniz.

Montaj yaparken duvar sağlamlığı nasıl anlaşılır?

Çanak anten montajını yaparken mutlaka dikkat edeceğiniz en önemli nokta neresidir dersek bizlere ne tür cevaplar verirsiniz? Sinyal ayarının güzel yapılması mı? lnb hassas ayarının düzgün bir şekilde yapılması mı? Büyük anten almak mı? Sizce hangisi? Eğer tahmininiz bu seçeneklerden biriyse yanılıyorsunuz demektir. Çünkü antenin en dikkat edilecek önemli noktalı duvara yapılan montaj ayağıdır. Bu ayak sağlam oldu mu anteni bir kere ayarlayın ve artık bir daha bozulmayacakmış gibi antenin yerini bile unutabilirsiniz. Çünkü anten bozulmaları genellikle ayaktan kaynaklanmaktadır. Antenin duvara çarpması, antenin sallanması, ayarının bozulması gibi sorunlar genel olarak düz olmayan anten ayaklarından kaynaklanmaktadır.

Matkabı montaj etmek için çalıştırdığınız da deliğin nasıl açıldığına dikkatle bakmalısınız. Kolaylıkla açılan deliklerin veya matkabın ilerlemesi sonucu parçalanan duvarlara çanak antenin montajını doğrudan yapmamalısınız. Bu duvarlar sağlam olmadığından dolayı farklı bir formül düşünebilirsiniz. Mesela çift taraflı uzun saplamaları kullanabilirsiniz.

 

 

Diger haberler

Kanarya sevenler caddesi uydu servisi
Cevizlibağ Sokak uydu servisi
Zeynep Sultan Cami Sokağı uydu servisi
Ahmet Rufai Sokağı uydu servisi
Yeni Tavanlı Çeşmesi anten ayarı
Ş. Bahtiyar Aydın Sokağı anten servisi
Sunullah Efendi Sokağı uyducu
Cahit Zarifoğlu Caddesi anten servisi
Ayvansaray Kuyusu Sokak uyducusu
Adnan Menderes Cadde anten tamircisi