loader

Müsteri Memnuniyeti


9

61

2

0

0

2018-02-15

Üst komşu televizyonu duvara asarken bizim kabloyu matkap ile koparmuş. kaç gün aradık ama sorunu bulamadık. bazı uyducular duvarı kıracağız dediler ama ipek bilişim firmasından gelen arkadaşlar bir toz ile dökülmeden hemen kabloyu değiştirdiler. 


Gonca

2018-02-15

Binamızın eski merkezi uydu sistemlerini sökerek yeniden yeni bir merkezi uydu santrali kurulumunu yaptılar. Kablolar öylece orada dağınık durmadan kabin alıp içine koydular. Kabini de kilitleyebiliyorum. Artık kimse  gereksiz yere dokunamıyorum. Sizlere teşekkür ederim. Beni bir dertten kurtardınız.


Ahmet Akkuş

2018-02-03

Biz yeni evlenen bir çift olduğumuz için evi tadilat yaptırdık sonra taşındık. Bütün odalara anten prizini yerleştirdik. Buradan Çanak anten ve 4 tane çıkışı olan parça aldık adını unuttum o parçanın.

Sağ olsunlar Toplasan bir saat işleri sörmedi. Bizide yormadan kendi başına sadece bir adam ile hızlı bir şekilde yapıp gitti. Memnun kaldık tavsiye ediyoruz.


Gökhan ve aslı

2018-02-03

Burada ki yorumlara bakarak antenin tivibu sinyal zayıflığı için çağırmıştım. antenin kırıldığını ve bu şekilde HD kanalların bazılarında sorunlar olabileceğini söylediler. Bende antenin değiştirilmesini istedim. Hemen eski anteni söküp yerine yenisini montajını ve anten ayarını yaptılar. Bu yeni çanak anten ile yağmurlar da bile yayınları izleyebiliyorum. Elinize sağlık


Sercan oluş

2018-01-08

Sitede çanak anten ayağını gördüm. Bana 10 tane ayak lazımdı. hem 20 TL indirim yaptılar hem de ücretsiz özel kargo araçları ile kapıma sabah erkenden ben dükkanı bile açmadan getirip İstanbul Perpada ki firmamıza teslim ettiler. Çok memnun kaldık. tavsiye ediyoruz.


Metehan

2018-01-08

Sevgili Oktay bey çanak anten montajını yapmak için sağ olsunlar beni kırmayıp akşam mesai saati bitmesine rağmen geld,iler. teşekkürler Oktay bey'e...


Burhan sevliyan

2018-01-01

İstediğiniz her türlü yedek parçayı burada bulabilirsiniz. tabi ki benim komşularım olduğu için kargoya gerek olmadan kendim gidip getiriyorum. bu konuda çok şanslıyım.


Samet Aybaba

2017-12-08

Selam herkese. Apartman yöneticisi olarak sorumlusu olduğum binalar var. Bu binalar kar yağdığın da ve fırtınalı yağmurlarda sık sık yayınlar kesiliyor. hiç bir uyducu da çalışmıyor. Kar yağışın da hizmet veriyormusunuz? Ona göre önceden anlaşma yapmak istiyoruz.

--------------------------------------------------------------------

Admin Mesajı: Fırtınalı ve kar yağışının olduğu zamanlar da Firma olarak çalışmıyoruz. Hiç bir çalışma arkadaşımızı en ufak bir kar yağdığın da veya fırtınalı günler de çatılara çıkarmıyoruz. Teşekkür ederiz.


Apartman yöneticisi

2017-11-28

Selamlar herkese. Daha önce iş yaptırmıştık çok temiz işçilikleri var. Ev taşıdım tekrar onları aradım ve eski evimden çanak anteni sökerek yeni evime getirdlier. Çok memnunum. Tavsiye ediyorum.


Aydın Turan

2017-11-28

Sevgiler Saygılar. Ben televizyon tamircisiyim. Sadece televizyon tamirlerini yaparım uydudan çanak antenden hiç bir şey anlamam. Televizyoncu olduğum için yakın çevremdeki insanlar ve komşularım beni hep uydu sinyalini bulmam için yani çanak anten tamiri yapmam için çağırır. Her defasında ben anlamam demekten bıktım. anlamıyorlar :)

Bende bana anten tamiri için gelenlerin adreslerini alıyorum Allah rızası için hiç bir çıkar beklemeden bu firmada çalışan Mustafa Bey'e gönderiyorum. Sağ olsun hemen servis gönderiyor.


Televizyon Tamircisi

Yorum Ekle!

272