loader

Müsteri Memnuniyeti


9

66

2

1

0

2018-04-12

Ben Ramazan heras. Çanak anten, uydu kablosu, lnb, uydu cihazı derken hepsini buradan almıştık. Sattıktan bir kaç gün sonra kanallarımızı silmiştik. Bizlere telefonla yardımcı oldular. Tarif ettiler yapamazdık.
Sonra da kendileri geldiler ve bizden para bile almadılar.


Ramazan heras

2018-04-12

Binamıza Merkezi uydu santrali yaptırmak istiyoruz. bizlere keşif için gelebilir misiniz?


Cemil Ager

2018-03-23

Kurduğunuz merkezi uydu santralin de şu anda bir sorun 
 yok. Bir şey öğrenmek istiyorum. eğer merkezi uydu santrali bir nedenden dolayı bozulursa bunu nasıl yapacağız? siz mi geleceksiniz? biz mi sökeceğiz? nasıl sökeceğiz ki biz bunu? 


Şinasi Güzel

2018-03-23

Ev sahiplerinin kaprisleri yüzünden bir yılda 2 kere ev değiştirdim. her ikiş seferde de numarasuınuı yanımda kaydettiğimi firma olan ipek bişim uydu servisi firmasını çağırdı. evim de 4 tane televizyon var. bunun şiçin nereye gideyim ya yheni çanak anten kuruyjoruz ya da yeni uydu anten kabloları çekmek zıorunda kalıyoruz. bana çok yardımcı oluyorlar. sizi çok seviyorum  Allah'a emanet olun.


Kiracı

2018-03-23

Selamün aleyküm arkadaşlar. çatı katını yaoptıktan sonra çatıya çıkışlarda kapandı.ç bizde çatıdaki çanak antenleri iptal edip binanın yan tarafına yani camın hemen yanına komple yeni çanak anten ve sekizli şnb alarak arkadaşlara kurulumunu yaptırdık. çok güzel oldu. daha önce çekmeyen kanalları bile bu yeni çanak anten sayesinde görmüş oldum. çok iyi ve çok ilgililer çok sağolun.


Serdar uğurlu

2018-03-05

Sizin gibi verdiği sözü tutan teknik servislerin olduğunu görmek insanı gerçekten de memnun ediyor. Tam zamanın da gelen servis arkadaşınızdan çok memnun kaldığımızı ifade etmek istiyorum. Allah razı olsun .


Bilal Göçeri

2018-02-15

Üst komşu televizyonu duvara asarken bizim kabloyu matkap ile koparmuş. kaç gün aradık ama sorunu bulamadık. bazı uyducular duvarı kıracağız dediler ama ipek bilişim firmasından gelen arkadaşlar bir toz ile dökülmeden hemen kabloyu değiştirdiler. 


Gonca

2018-02-15

Binamızın eski merkezi uydu sistemlerini sökerek yeniden yeni bir merkezi uydu santrali kurulumunu yaptılar. Kablolar öylece orada dağınık durmadan kabin alıp içine koydular. Kabini de kilitleyebiliyorum. Artık kimse  gereksiz yere dokunamıyorum. Sizlere teşekkür ederim. Beni bir dertten kurtardınız.


Ahmet Akkuş

2018-02-03

Biz yeni evlenen bir çift olduğumuz için evi tadilat yaptırdık sonra taşındık. Bütün odalara anten prizini yerleştirdik. Buradan Çanak anten ve 4 tane çıkışı olan parça aldık adını unuttum o parçanın.

Sağ olsunlar Toplasan bir saat işleri sörmedi. Bizide yormadan kendi başına sadece bir adam ile hızlı bir şekilde yapıp gitti. Memnun kaldık tavsiye ediyoruz.


Gökhan ve aslı

2018-02-03

Burada ki yorumlara bakarak antenin tivibu sinyal zayıflığı için çağırmıştım. antenin kırıldığını ve bu şekilde HD kanalların bazılarında sorunlar olabileceğini söylediler. Bende antenin değiştirilmesini istedim. Hemen eski anteni söküp yerine yenisini montajını ve anten ayarını yaptılar. Bu yeni çanak anten ile yağmurlar da bile yayınları izleyebiliyorum. Elinize sağlık


Sercan oluş

Yorum Ekle!

826