loader

Müsteri Memnuniyeti


9

61

2

0

0

2016-12-08

istanbuldan gelen bir müteahhit arkadaşım tavsiyesi üzerine Yalova'da bulunan Binalarımın merkezi uydu sistemleri kurulumu için anlaşmaya varıldı. Mutlu güzel güneşli günleri her birlikte görmek dileğiyle


Yalovalı Ali

2016-12-08

Yöneticisi olduğum sitenin merkezi uydu santrali arızalarını anlaşmalı olduğumuz bu firmaya yaptırıyoruz. Gayet memnunuz. Tavsiye edilir fir firma. Kalite, Güven, Titizlik, Profesyonel iş becerisi ve Hızlı servis ipek Bilişim Hizmetlerin'de.


Benan Çınar

2016-11-16

İyi akşamlar. Taksidi devam eden televizyonumu çocuğum top oynarken ekranını kırdı. ekranını yapalım derken yetkili servis bizlere yeninisi almanız daha mantıklı olabileceğini söyledi. Bizler eski televizyonun taksidi bitmeden yeniden televizyon için borç yapmak zorunda kaldık.


Başımızdan geçen bu kötü olayın ardından televizyonumuzu duvara asmak için ipek bilişim hizmetleri firması ile görüştük, saolsunlar durumumuzu anlayıp cüzzi bir paraya sorunumuzu giderdiler. Allah Razı Olsun. Saolun.


Nazan Su

2016-11-03

Amaçları sadece müşterinin mağduriyetini gidermek ve bunu yaparken de ek masraf çıkarmadan sadece ihtiyaç duyulan malzemeyi önerip kullanmak olduğunu gözlemledim. İşin hakkını verdiklerinden hiç şüphem yok. Saygılarımla Berrin Pınar


Berrin pınar

2016-10-25

S.a Binamızın merkezi uydu sistemine bağlamak üzere güvenlik kamerası montajı yaptırmak istiyoruz. Hem güvenlik kamerası bağlanacak. 4 adet kamera ve bütün televizyonlara kamera görüntüsü aktarılması için gerekli malzemenin temini ve televizyonların kamera görüntüsüne bağlanma ayarları ile ilgili gerekli bir çalışma istiyoruz. Bütün bunların malzeme listesi ve toplam fiyatı e-mail adresime bildirmenizi rica ederim.


Ferda Göksu

2016-10-12

Selamün aleyküm sevgili firma yetkilileri. Bolu da Sık sık arızalanan sitemizdeki merkezi uydu santrali ve mevcut olan çanak antenlerinin sinyal sorunları ile sık sık yaşamaktan bıktık artık. bu santrali kuran firmayı değiştirmek istiyoruz. Bolu ya yani şehir dışına hizmet veriyormusunuz? merkezi santralin baştan onarılıp anten ayarlamasının yapılması gerekmektedir. Detaylı iletişim bizlerini buarad yazacam ama adres kısmını silip yayınlarsanız memnun oluruz. 


Burhan altaş

2016-10-12

uydu servisi işinde gerçektende uzman bir firma oldukları düşüncesindeyim. hem çok iyi iş yapılar hem de bozulan parça değişikliğinden önce cihaz ile ilgili detaylı açıklama yapan firma teknik servis ekibinin özellikle kafamızda oluşan güvensizlik olasılığını ortadan kaldırıyor.


Oktay kaya

2016-09-26

Uydu servisi için çağırdığımız arkadaşımızdan çok memnun kaldık. Hiç bir yeri kırıp dökmeden kirletmeden çanak anten ile televizyon duvara montajını yaptı. trt 4K olmak üzere bütün kanalların sorunsuz olarak çalışıyor. Bu firma ile bir kez daha iş yapmıştım bizler çok memnunuz Allah razı olsun arkadaşlardan. Arkadaşlarıma tavsiye ediyorum her zaman. 


Samet

2016-09-26

Uydu anten tamiri ile ilgili uzman insanlar ile çalışmak istiyorsanız ipek bilişim hizmetleri firmasınız öneririm.


Ahmet Güney

2016-09-15

Merkezi uydu sistemleri montajı talebinde bulunmak istiyoruz. Yalnız öncelikle ücretsiz keşif talebi yapmanızı istiyoruz. Numaramı SİZİ ARAYALIM kısmından gönderdim. Bizi ararmısınız? Sizinle çalışmak isteriz.


Gökhan Sevilay

Yorum Ekle!

272