Uydu Servisi

50. Yıl Uydu Servisi

Sultangazi 50. yıl Uydu servisi Tüm işyerleri, evler, fabrikalar, şirketler ve tüm meskenlere uydu servisi tamir bakım ve uydu montajı 50. yıl sultangazi mahallesinde hizmet vermekteyiz. Bilindiği üzere 50. yıl uydu montajını güzel ve sağlam bir şekilde yapılmağı zaman bazı kanallar da sinyal bozukluğu yaşanmaktadır. Yetenekli ve son sistem cihazlara sahip olan firmalara yaptığınız zaman da 50. yıl uydu servisi irtibat numaralarını sadece bir kez ararsınız. Çünkü bir daha ihtiyacınız olmayacak.

BONUS İÇERİK: Televizyon ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Sultangazi uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

50. yıl mahallesi Sultangazi’nin metris ceza evi tarafından gelindiği zaman sağ tarafta kanal ikinci mahallenin ismidir. İlk olarak gelen mahallemiz cumhuriyet mahallesidir. Bu mahalle de içerisin de barındırmış olduğu siteler ile ile meşhur olan bir sultangazi mahallesidir. 50. Yıl’da bulunan m. Caddesi yani yeni ismi ile Muhsin Yazıcıoğlu caddesinden Arnavutköy tarafına doğru ilerlediğimiz zaman fatih camii sine yaklaşmadan mahalle son bulmaktadır. Burada yer alan Muhsin Yazıcıoğlu caddesinin hem sağ tarafı hem de sol tarafı aynı mahalledir. Eski yıllara nazaran çok fazla gelişen bu semtimiz de semtlerdeki pazarlar için kapalı Pazar alanlarının da oluşturulması da bir başka takdir edilecek bir durum olduğunu söylüyoruz. Tertemiz bir 50. Yıl mahallesin de bizlerle iş yapıyor ve uydu teknik servis hizmetleri için yardımcı oluyoruz.

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI

SERVİS :  0532 525 52 94

E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com

ONLİNE : Ücretsiz Keşif İsteği İçin Tıkla

Her Gün 07:00 – 23:00 Arası Hızlı Servis

50. yıl Mahallesi Uydu Montajı

Sadece burası değil. O caddesi yani yeni isim ile Orhangazi caddesinden sanko sanayi sitesine kadar da mahalle sürmektedir. Bizler burada 50. Yıl televizyon servisi hizmeti de vermekteyiz. Sadece çanak antenleri ile yapılan çalışmanın dışın da vermiş olduğumuz televizyon hizmeti televizyonların tamamen arızalanmış olan kısımlarını maalesef kapsamamaktadır. Sadece televizyon kurulumunu, televizyon duvara askı aparatı ile asma işlemlerini ve kanal ayarlamalarını yapıyoruz. Televizyon tamirleri ile ilgili hiçbir ilgimiz yoktur.

Uydu servisi sultangazi 50. yıl mahallesindeki Binanızın güvenliğini sağlayan güvenlik kamera görüntülerini dilerseniz oturduğunuz yerden televizyonunuzdan da izleyebileceksiniz. Uydu servisi çanak montajı yapmakla birlikte kamera ayarlarınızı da yapıyoruz. Ziliniz çaldığında camdan dışarı bakmak, ya da kameralı ziliniz varsa kalkıp oradan bakmak yerine televizyonunuzun kumandasından bir tuşa basarak kolayca kameraya bağlanıp kimin geldiğini görebilirsiniz.

50. yıl uydu servisi firmasını aradığınız da tam olarak hangi sorunla karşı karşıya olduğunuzu belirtmeniz, Servisimizin acilen yola çıkıp ve ihtiyacınız olan malzemeyi alıp belirtmiş olduğunuz yere gelmesi çok daha az bir vaktini alacaktır. Dolayısıyla işiniz gecikmeden acilen halledilir.

1- Çanağınızın alüminyum ya da kalın ve dayanıklı sac olması

2- Kablonuzun kalın ve içindeki tellerin dayanıklı olması (kablo mesafeniz 40 metreyi geçerse içi bakır kablo tercih edilmeli)

3- Alacağınız LNB kar yağması ve aşırı sıcak ile bozulma ihtimalinin olması hasebiyle bire bir değişim garantisi olmalı.

4- 50 yıl uydu montajı yapan firmanın işinin arkasında duruyor olması,

5- Uydu montajı yapmaya gelen arkadaşın vidaları yönü tam olarak bulmadan sıkmaması.

6- yönü bulduktan sonra hafif ince ayar için vidaları açmadan çanağın yönünü değiştirmeye çalışmaması. ( çanağınız çok az bile yamulursa sinyal ya tam kesilir ya da sinyal düşüklüğü olur)

7- 50. yıl  uydu servisi firması Uydu Montaj ve Kurulumu için gelen arkadaşımızın son olarak LNB çanak ince ayar yapması, LNB Kapağı varsa kapatması ucunun korumasını takması gerekmektedir

Uydu servis ve tv kurulumundaki en büyük özellik kablonuzun kaliteli olmasına dikkat edin. Güneşten ve soğuk havalar nedeniyle çatlaklar oluşan kabloda yağmur suyu girmektedir. Sultangazi 50. yıl da Kablonun içindeki yağmur suyu evin içine kadar girip uydu alıcılı televizyonunuzun içine kadar girmektedir. Ya da receiver uydu cihazı kullanıyorsanız onunda içine girmektedir. İçine su giren televizyon tamiri çok pahalıya yapılmaktadır. 

ipek Bilişim Hizmetleri Olarak Faliyetlerimiz

 • 50.yıl mahallesi Uydu Anten Ayarı yapılması için uyducu desteği
 • Uydu Anten Montajı ve aynı anda televizyon montajı
 • 50.yıl mahallesi Çanak montajı ile bina ortak sistemlerin kurulması
 • 50.yıl mahallesi Uydu kurulumu ve televizyon kurulumu için servis
 • Eski uyduların yerine yeni Çanak anten değiştirme hizmeti
 • Uydu Çanak Servisi sorununun ilk önce arıza tespiti ile keşif desteği
 • 50.yıl mahallesi Uydu servisi ile sistemlerin yenilenmesi
 • Hızlı uydu servisi
 • Dsmart uydu ayarı
 • Anten sistemleri

50. yıl Mahallesi Uydu Servisi ile ilgili Benzer Sayfalar

 • 50. yıl Mahallesi Uydu ayarı
 • 50. yıl Mahallesi Uydu montajı
 • 50. yıl Mahallesi Çanak anten montajı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94