Uydu Servisi

75. Yıl Mahallesi uydu servisi

75. yıl uydu montajı ve bakımı yapmadan önce bilmeniz gerekenler. Öncelikle bozulmuş olan çanağınızın ayarını 75. yıl uydu servisi çağırmadan kendiniz yapmaya çalışırsanız yağmurlu havalarda lütfen çanağınıza dokunmayınız. 75. yıl uydu servisi bilgilendiriyor. receiver uydu alıcısı 12 volt elektrik ile çalışır, fakat lnb ıslandığı zaman uydu alıcısın da kaçak elektrik sızıntısı varsa 12 volt yüksek bir voltaja ulaşır. Bu sebeple elektrik çarpmalarına karşı daha dikkatli olmak gerekir. 

BONUS İÇERİK: Televizyon ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Sultangazi uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bundan dolayı hem yağmurlu hem de karlı havalar da bu işin yapılması sakıncalı olabilir. Özellikle 8 çıkışlı lnb değişikliğin de ve merkezi uydu santralinin kontrolünü yaparken çok daha dikkatli olmak gerekir. Elektrik çarpması genellikle bu durum da ortaya çıkmaktadır.

Sultangazi 75. yıl uydu servisi haftanın (7) günü sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

75. yıl Mahallesi Çanak Anten Ayarı

Sultan gazi 75. yıl uydu servisi sayesinde artık sizin de bir merkezi uydu sisteminiz olacak. En kaliteli hizmet en uygun fiyat politikasında olan 75. yıl mahallesin de firmamız sizlere en uygun hizmeti vermekten gurur duyar. Özellikle yeni binaların merkezi uydu santrali bağlanarak teslim edildiğini biliyoruz. Yalnız önemli olan eski binalarda da kullanılıp tıpkı yeni bir bina gibi bakımlı hale getirebilirsiniz.

Evinizin yapısını 75. Yıl mahallesi uydu montajı yapılarak merkezi uydu santraline geçiş yapılır. Öncelikle evinizin dışını boyayarak veya mantolama işlemlerini yapmak gibi bir düşünceniz varsa ilk önce binanızın uydu sistemleri ile ilgili çalışma yürütülmesi gerekmektedir.

75. Yıl çanak anten ayarlama

Dairelere inen kabloların evin dış yüzeyin salınarak aşağı atılır. Sonra da isterseniz her bir odanıza uydu kablosu çekilerek ev de birden fazla televizyon açmanın yolunu açmış olacaksınız. Bizler işimizi bitirdiğimiz zaman artık rahatlıkla dış mantolamayı yapabilirsiniz. Evde ki bakımların tamamlandıktan hemen sonraki hali görülmeye değer bir manzara ile karşı karşıya kalacaksınız. Kablolar tamamen dış mantolamanın altında kalacak şekil de yapılabilir. Böylelikle 75. Yıl mahallesi uydu servisi olarak hem kablolarınız görünmeyecek, hem bütün odalarınız da anten kablosu olacak hem de merkezi uydu santrali ile birden fazla çanak anteni aynı anda izlemenin tadını çıkaracaksınız.

Merkezi uydu sistemleri kolaylığına düşük maliyetle ulaşabileceksiniz.8 Daireli, 12, Daireli, 16 Daireli, 20 Daireli, 24 Ve 32 Daireli Binanızda merkezi uydu santrali kurdurabilirsiniz. 32 daireye ya da 20 Daire olup ikişer televizyon kullanan apartmanlar iki santral kullanmaları gerekmektedir. Çünkü 20 daire ikişer televizyon olduğunda 40 çıkışlı santral alınması gerekmektedir, yai 1 8’li Birde 32 li santral alınması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94