Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi tamiri yapan firmaların telefon numarasını mı arıyorsunuz? Tanıdığınız bir bulaşık makinesi servisi yok mu? İstanbul Bulaşık makinesi servisi size daha iyi hizmet vermek için yenilendi. Hemen şimdi bulaşık makinesi tamircisi ile görüşerek aynı günde ve çok daha uygun fiyata bulaşık makinesi tamirini yaptırabilirsiniz.

0 532 525 52 94 Tıkla Ara

Bulaşık makinesi arızaları genellikle su taşması, gider hortumunun tıkanması, makineden su taşması, suyu tahliye edilememesi, bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor, soğuk yıkıyor ya da pervane dönmüyor arızasıdır. Bu arızaların tamir edilmesi her ne kadar kolay gibi görünse de tamir edilmesi biraz zor olan problemlerdir. Yapılan tamir işleminin daha da kalıcı olması için iyi bir teknik servis firması ile çalışmalısınız. Bulaşık makinesi servisi ve teknik servis ihtiyaçlarınızı profesyonel hizmet veren beyaz eşya servisi dükkanımıza yaptırabilirsiniz.

Bulaşık makinesi tamiri dışında çamaşır makinesi servisi ile ilgili görüşebilir, Buzdolabı servisinden bilgi alabilir ve Fırın servisini arayıp fırın arızası konusunda yardım isteyebilirsiniz.

İstanbul bulaşık makinesi tamircisi

İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakası olmak üzere iki farklı nokta da bulaşık makinesi servis hizmeti sunuyoruz. İstanbul bulaşık makinesi tamircisi adı altında her ne kadar bulaşık makinesi tamiri yapıyor olsak da, aslında birden fazla ilçe de dükkanı olan teknik servis firmasıyız. Bulaşık makinesi ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü arızanın tespit edilmesi ve gerekirse hemen müdahale edilip arızayı çözüme kavuşturacak teknik servis personellerine sahibiz. Bu yüzden siz de bulaşık makinesi arızasından hemen kurtulmak isteyip aklınıza her hangi bir bulaşık makinesi servisi gelmiyorsa, bizden destek alabilirsiniz.

İstanbul’un birçok yerine bulaşık makinesi tamiri için hizmet verirken yıllar geçtikçe bazı şeylere daha da önem verdik. Mesela; ilk zamanlar da bulaşık makinesi servisi için arayan müşterilerimizin randevularını bir sonraki güne aktarır ve servis listesini hep bir gün öncesinden hazırlardık. Şu anda bulaşık makinesi tamircisi arayan kişilere ortalama 30 dakika ile 60 dakika arasında teknik servis personeli gönderebiliyoruz. Artık bulaşık makinesi arıza tespiti ve hemen tamir edilmesi aynı ekip tarafından yapıldığından dolayı daha da hızlı işlem yapabiliyoruz. Hatta servis araçlarımız da birçok bulaşık makinesi yedek parçası da bulundurarak tamirin hemen yapılması için özen gösteriyoruz.

En yakın bulaşık makinesi servisi

Bulaşık makinesi arızası işinizin aksamasına sebep olur. Özellikle kalabalık aileler ve ev de misafir ağırlamayı seven kişilerin bulaşık makinesi arızası karşısında oldukça mağdur olurlar. Ayrıca bulaşıkları elde yıkamak istemeyen ev hanımları da her hangi bir arıza yaşanması ile hemen en yakın bulaşık makinesi servisi ve hemen aynı günde tamir eden firmaların telefon numaralarını araştırırlar. Bizler İstanbul da bulaşık makinesi konusunda oldukça uzman olan teknik servis çalışanlarımız ile birlikte size en yakın bulaşık makinesi tamircisiyiz.

Bulunduğunuz bölge de beyaz eşya tamircisi olmayabilir. Hatta bulaşık makinesi tamirini kimlerin yaptığını dahi bilmiyor olabilirsiniz. Sokaklar da bulaşık makinesi servisi aramanıza artık gerek yok. Çünkü internet üzerinde yayın yapan o kadar çok tamirci var ki. Bu kişiler arasında dilediğiniz firmanın telefon numarasını bulup arayabilirsiniz. Bulaşık makinesi tamiri yapan firmaların telefon numarası genellikle reklam yapılan site de yazar. Ama siz tanımadığınız ve size çok uzak olan beyaz eşya servisi firmalarına bulaşık makinesini tamir ettirmek istemezseniz, bu sefer de yakın birilerini bulmanız gerekecek. Bizler İstanbul da bir çok nokta da dükkanı bulunan teknik servis firmalarından biriyiz. Size en yakın tamirci, komşu, arkadaş ve sizleri anlayan bir bulaşık makinesi servisiyiz.

Bulaşık makinesi servis ücretleri

Bulaşık makinesi servis ücreti 2022 50 TL ile 160 TL arasıdır. Bazen servis ücreti almıyoruz. Bazen de servis ücreti 50 TL’den başlayıp 160 TL’ye varan ücretler ile çalışmaktayız. Fiyat aralığının bu şekilde fazla olması tamamen bulaşık makinesi arızası ve markasına göre belirlenmektedir.

Bazen de hiçbir ücret almadan tamamen karşılıksız bir şekilde bulaşık makinesi arıza tespitini yaparız. Müşterinin bulaşık makinesi tamir ücretini kabul etmesi ile hemen tamirata başlarız. Bulaşık makinesi tamiri için alınacak tutarın fazla olması ve müşterinin çok eskimiş olan bulaşık makinesini tamir etmek yerine, yeni bir tane bulaşık makinesi almak isteyebilir. Böyle bir durumda servis bedeli almıyoruz. Sırf bulaşık makinesi arızasının ne olduğunu merak ettiği için bulaşık makinesi servisi çağıran kişilerden servis ücreti alıyoruz. Tamir işleminin onaylanması ile servis ücreti alınmaz. Daha önce alındıysa ve aradan pek bir zaman geçmediyse iade edilir.

Bulaşık makinesi tamir ücretleri

Bulaşık makinesinde birbirinden farklı ücretlere sahip değişik arızalar vardır. Bu arızaların bazılarını sadece tamirat ücreti ödeyerek tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça kullanılan ürünler de bulaşık makinesi tamir ücreti ile birlikte bir de yedek parça ücreti ödersiniz. Şimdi size bulaşık makinesi tamiri fiyatlarını açıklayacağız. Bu fiyatlar bulaşık makinesi servisi çalışanlarımız tarafından belirlenmiş olup, burada yazılanın dışında farklı fiyatlar da istenebilmektedir.

 • Bulaşık makinesi gider hortumu değiştirme ücreti: 250 TL – 350 TL (Malzeme dahil)
 • Bulaşık makinesi temiz su hortumu değiştirme ücreti: 220 TL – 300 TL (Malzeme dahil)
 • Bulaşık makinesi alt pervane değiştirme fiyatı: 280 TL – 400 TL (Orijinal yedek parça)
 • Bulaşık makinesi üst pervane değiştirme fiyatı: 280 TL – 400 TL (Orijinal yedek parça)
 • Bulaşık makinesi köpük değiştirme ücreti: 320 TL – 400 TL (Orijinal ürün)
 • Bulaşık makinesi ventil değiştirme ücreti: 300 TL – 750 TL (Makine markasına göre değişir)
 • Bulaşık makinesi altından su akıyor tamir ücreti: 250 TL – 400 TL
 • Bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor tamir fiyatı: 400 TL – 1.900 TL (Markaya göre değişir)
 • Bulaşık makinesi su tahliye pompa değiştirme fiyatı: 400 TL – 700 TL
 • Bulaşık makinesi kapı kilidi tamir fiyatı: 380 TL – 900 TL
 • Bulaşık makinesi cepçik değiştirme ücreti: 450 TL – 800 TL

Bulaşık makinesi servisi iletişim

Bulaşık makinesi tamircisi iletişim numarası 0532 525 52 94. Bizi arayıp bulaşık makinesi tamircisi ile görüşme sağlayarak telefon da bile sorunların halledilmesi için yardımcı olabiliriz. İstanbul bulaşık makinesi teknik servis arkadaşlarımızın her biri size yardımcı olmak için burada hazır olacaklar. İstanbul Avrupa yakası teknik servis çalışanlarımız birçok ilçeye hizmet ederek sizleri bulaşık makinesi sorunlarından kurtarmaktadır.

Hadi siz de hemen bulaşık makinesi servisini arayın ve teknik servis uzmanından destek almaya başlayın.

TIKLA ARA 0532 525 52 94