Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesinin Su Kaçırması – Alttan Su Kaçırıyor

Günümüzün vazgeçilmezleri arasında yer alan bulaşık makineleri, bizlerin hayatını kolaylaştıran ve büyük su tasarrufu sağlayan muhteşem cihazlardır. Bununla birlikte yoğun kullanım ve bakımsızlık gibi durumlar sebebiyle ansızın Bulaşık Makinesi Su Akıtıyor gibi bir problemle karşımıza çıkabilir.

Bizler ipek Bilişim beyaz eşya servisi olarak bu tür arızalar ile çok fazla karşı karşıya kaldığımız için, bulaşık makinesinin neresinden su sızdığını çok iyi biliyoruz. Siz de bulaşık makinesinden su akıyor ama neresinden aktığını bilmiyorum diyorsanız, makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Su Akıtıyor Sorun Nedir?

Makinemiz herhangi bir sebeple arıza vermiş olabilir. Arızanın durumuna bağlı olarak akıttığı su miktarı verdiği zarar değişir. Öncelikle yapmamız akıttığı su miktarına göre kontrollerimizi yapmaktır. Kendiniz uğraşmak istemiyorsanız hemen bir bulaşık makinesi servisi ile görüşerek servis isteyebilirsiniz. İstanbul Avrupa yakası için Bayrampaşa beyaz eşya servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Alttan Su Kaçırıyor, kendi altında ve çevresinde ıslanmalar mevcut ise conta problemi ile karşı karşıya olabiliriz.

Conta dediğimiz bu malzemeler suyun bağlantı bölgelerinden kaçmaması adına üretilmiş bağlantı parçalarının bir birine eklendiği zaman aradaki boşluğu kapatan bir elemandır.

Contalar zamanla aşınır hatta çürüyebilir, bu durumlarda önce hafif su kaçırırken , bakımının yapılmaması sebebiyle yoğun su kaçaklarına sebep olabilir. Uygun fiyatlı bu ürünlerimizi en kaliteli malzemeler seçerek makinenizin sizlere uzun yıllar daha hizmet etmesini sağlayabiliriz.

Bulaşık Makinesi Su Akıtıyor ve sadece kendi altı ile çevresini değil de bulunduğu alanı komple su basıyor ise bağlantı hortumları ile alakalı bir problem olması yüksek ihtimaldir.

Makinenin içindeki kirli veyahut temiz suyun dışarıya aktarılması için bulunan su tahliye hortumları delinmiş ya da bağlantısı yerinden çıkmış olabilir. Bu gibi durumlarda yoğun su kaçağı gözlemlenir.

Bununla birlikte bulaşık makinesinin de diğer su ile çalışan makineler gibi bir tahliye filtresi mevcuttur. Bu filtrenin tıkanması da suyun boşaltılamamasına ve su kaçağının oluşmasına sebebiyet verir.

İPUCU: Alibeyköy beyaz eşya servisinden randevu al ve bulaşık makinesini tamir ettir.

Bulaşık Makinesi Su Akıtma Problemi ve Bulaşık Makinesi Tamiri

Sorunun tespit edilmesinden sonra bilmemiz gereken en önemli şey bu tarz tamir işlemlerinde makinenin tecrübeli bir ustanın elinden geçmesinin önemi olmalıdır.

Eğer kendi imkanlarınız ile bulaşık makinesi tamiri yapmak istiyorsanız ve elinizden geliyor ise dikkatli bir yaklaşım sergilemeniz biz bulaşık makinesi servislerinin sizlere en önemli tavsiyesidir.

İlk olarak kontrol etmenizi önerdiğimiz kısım su tahliye filtresidir. Bu kısım makine ve modele göre değişiklik gösterebilir. Genelde sol ya da sağ alt köşede yer alır.

Bu filtre çamaşırlarınızın cebinde unuttuğunuz, bozuk para, iğne vesaire gibi malzemeler sebebiyle tıkanabilir. Açıp Kontrol etmenizde fayda var.

Sorun filtrede değilse ve tamir elinizden gelmiyorsa ya da sorunu tespit edemediyseniz bu noktada sizlere onlarca yıldır tecrübeli uslar, kaliteli malzeme ve güvenilir kadromuz ile bulaşık makinesi tamircisi olarak hizmet verebiliriz.

Bizimle İletişime Geçin

Uzman kadro, kaliteli işçilik, uygun fiyat garantisi ve sıfır gibi yenilenmiş makine için 0532 525 52 94 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94