Uydu Servisi

Çağlayan uydu servisi

Kağıthane Çağlayan da televizyon ve uydu tamircisi bulmak biraz zor olabilir. Uydu tamircisi ihtiyaçlarınızı Çağlayan uydu servisi aracılığı ile kolaylıkla gidermek için bizi arayıp uyducu isteme şansına sahipsiniz. Çağlayan de elektronik tv ve anten tamircisi olarak çalışan birçok firma olabilir. Yalnız, bu firmalara ulaşmak ve eve servis istemek biraz zor olabilir. Çünkü özellikle tv ve uydu servisleri çok fazla kar getirecek meslekler olmadığından dolayı uydu servisleri de Çağlayan bölgesinde dükkanlarını ara sokaklara açmak zorunda kalıyorlar. Cadde üzerinde olmayan uydu tamircisi dükkanlarına da ulaşmak biraz zor olabiliyor.

Bizler bu olumsuz durumdan haberdar olduğumuzdan dolayı Çağlayan uydu servisi dükkanımızı Çağlayan her ne kadar ara sokakların birinde açmış olsakta internet üzerinde bizlere ulaşabilmeniz için ciddi derece de yatırımlar yapıyoruz. Çağlayan uyducu ile anten tamirlerini yaptırmak ve tv kurulumunun yapılmasını istiyorsanız lütfen bizleri +90 532 525 52 94 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Çağlayan uydu servisi hangi mahallelere hizmet veriyor?

ÇAĞLAYAN, ÇELİKTEPE, EMNİYET EVLERİ, GÜLTEPE, GÜRSEL, HAMİDİYE, HARMANTEPE, HÜRRİYET, MEHMET AKİF ERSOY, KAĞITHANE MERKEZ MAHALLESİ, NURTEPE, ORTABAYIR, SEYRANTEPE, SULTAN SELİM, ŞİRİNTEPE, TALATPAŞA, TELSİZLER, YAHYA KEMAL, YEŞİLCE

Çağlayan uydu servisi telefonu ara +90 532 525 52 94

Çağlayan’da televizyon kurulum ve montajı

Yeni bir televizyon aldığınız da bu televizyonu tv ünitesinde kullanmak veya televizyonu duvara asarak kullanmanız tamamen sizin tercihinizdir. Bu tercih sonucunda sizlere yardımcı olacak olan arkadaşlarımız ile birlikte Çağlayan televizyon kurulumu ve tv montajını yaptırabilirsiniz. Televizyon kurulumu yapıldıktan sonra dilerseniz televizyonun kanal kurulumu da hemen yapılabilir. Tv montajı ve tv ayarlama aynı şeyler değildir. Genel olarak Televizyonu duvara astırmak isteyip artı olarak televizyonda kanal kurulumunu yaptırmak istiyorsanız telefonlarımızı arayıp sizlere destekte bulunacak arkadaşımızdan Çağlayan uydu tamircisi ücretleri ve tv kurulumu için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tv kurulumu yaptırmak istediğiniz televizyona birde isterseniz çanak antenden uydu kablosu da çekebiliriz. Uydu hattının olmaması sonucunda tv montajı yapılmış olsa bile televizyon uydu yayınlarını açmayacaktır. Bundan dolayı mutlaka çanak antenden kablo çektirmeniz, varsa boşta çıkış olan yerler oradan kablo indirmeniz, lnb değişikliği yaptırmanız, merkezi uydu santraline kablo bağlamanız veya en son çare olarak komple yeni bir çanak anten taktırmanız gerekecektir. 

Çağlayan Kağıthane de  verdiğimiz hizmetler

  • Evlere ve iş yerlerine çanak anten kurulumu
  • Sinyal sorunlarını giderme ve uydu ayarı
  • Türksat 4A uydusu kanal arama ve düzenleme
  • Digiturk, D-Smart, Tivibu için çanak anten kurulumu
  • Duvara askı aparatı ile Led, smart tv, Lcd ve Plazma TV montajı
  • HD uydu alıcı, çanak, Lnb, kablo gibi malzemelerin satışı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94