Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri ve Değişimi

Çamaşır makinelerinin genel problemlerinden bir tanesi de kazan arızalarıdır. Çamaşır makineniz de ses ve sallanma gibi bir problem var ise genel olarak kazan arızası ile karşılaşılmaktadır. Bu gibi durumlarda öncelikle giderleri ve çamaşır makinesinin içini kontrol ediniz, eğer ses hala devam ediyor ise Çamaşır makinesi kazan tamiri ve değişimi için bizi arayın ve profesyonel bir ekip beyaz eşyanız ile ilgilenmeye başlasın.

Çamaşır Makinesi Kazan Arızası Nedir ?

Çamaşır makinesini çalıştırdığımız da kazan dönme yapmıyor ya da bir şeylere sürtüyor gibi değişik sesler çıkarıyorsa bu büyük ihtimal ile kazan düşmesi, kazan delinmesi ya da kazan bilyesi arızasıdır. Bu gibi durumlarda çamaşır makinesi kazan tamiri ve değişimi yapılması gerekir.

Profesyonel çamaşır makinesi tamircisi ile iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Kazan Arızası Nasıl Tamir Edilir?

Makinenizde oluşan kazan arızası makinenin marka ve modeline bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Kişisel olarak evde kendi imkanları ile kolayca değiştirilebileceğini düşünen insanlar genelde ortaya çıkan masrafı arttırmaktan ileri gidememiştirler. Çamaşır Makinesinde oluşan kazan delinmesi, kazan düşmesi, kazan sürtmesi, ve kazan bilye değişimini profesyonel ve güvenilir bir ekibin yapması şiddetle tavsiye olunmaktadır. Aksi takdirde kuvvetle muhtemel zaten maliyetli olan bu işlemin masrafını 2 hatta 3 katına çıkarmış olacaksınız.

  1. Çamaşır Makinesi Kazanının Arızasının Tespit Edilmesi
  2. Çamaşır Makinesi Kazanın Tamir ve Değişim Ücretinin Belirlenmesi ve Onay Alınması
  3. Çamaşır Makinesinin Kazanının Sökülmesi
  4. Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri ve Bilye Değişimi
  5. Tamiri Gerçekleşen Kazanın Yerine Takılması ve Test Aşaması

Davutpaşa beyaz eşya servisi adlı yazımıza da göz atmak isterseniz tıklayınız.

camasir makinesi kazan tamiri
Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri ve Değişimi

Çamaşır Makinesi Kazan Değişimi ve Tamiri Fiyatları ?

Marka ve modele bağlı olarak Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri ve Değişimi değişkenlik gösteren bir işlemdir. Makinenizin kazanı tamir ile kurtarılacak bir durumdaysa da bu işlem masrafı azalabilir. Fiyat almak için bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Biz İstanbul’un birçok semtinde yer alan şubelerimizle sizlere kaliteli ve uygun fiyatı bir arada sunuyoruz. Profesyonel kadromuz evlerinize kadar gelerek gerek evde gerekirse de servis dükkanımızda makinenizde arızaları ve sorunları çözmektedir.

Çamaşır Makinesi Kazanı Tamiri Mümkün mü ?

Arızadan arızaya değişmekle birlikte her kazan arızasının tamiri mümkün olmayabilir. Genellikle tamir odaklı ve düşük maliyet ile müşterileri memnun etme yolunu seçsek de bazen kazanın komple değişmesi gerekiyor. Kazanda rulmanlarında ve kazanı tutan kasnakta sorun olması durumunda komple kazan değişimi yoluna gitmekten başka çaremiz bulunmamaktadır.

Çamaşır Makinesi Kazan Tamiri ve Değişimi İletişim

Her türlü beyaz eşya arızalarınızda güvenilir ve bu işe yıllarını vermiş bir yetkili servis arıyorsanız bize 0532 525 52 94 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94