Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Motor Tamiri ve Değişimi

Beyaz eşyalarımızın parça ömürlerinin dolması ile ortaya çıkan sorunlardan birisi olan motor arızaları, çamaşır makinelerinin en büyük sorunları arasında yer almaktadır. Çamaşır Makinesi Motor Tamiri ve Değişimi yaparken öncelikle tamir ile motoru kurtarabilmek ana hedeflerimiz arasında olmalıdır.

Çamaşır Makinesi Motor Arızası

Çamaşır makinemizde motor ile ilgili problemler yaşıyorsak makinemizin profesyonel ellere teslim edilmesinin zamanı gelmiş demektir. Çamaşır makinesinin ana parçası olan motor, arıza yaptığı ve sorunu çözülmeden çalıştırılmaya devam edildiği zaman motorun tamir ile kurtarılma ihtimali çok zorlaşıyor bazen de imkansız oluyor.

Çamaşır makineniz motor ile alakalı bir arıza verdiği zaman, diğer hata ve arızalar gibi kendiniz müdahale etmek isteyeceksiniz fakat Çamaşır Makinesi Motor Tamiri ve Değişimi yapabilmek için işin ehli ve yıllarınızı bu sektöre vermiş olmanız gerekiyor. Bizler bu konuda tam donanımlı ve yetkin konumdayız. Sizlere en önemli tavsiyemiz bu gibi durumlarda bizleri arayarak yardım istemeniz noktasında olacaktır.

Çamaşır Makinesi Motor Tamiri ve Değişimi Nasıl Oluyor ?

Makineniz arızalandı ve motor ile alakalı uyarılar veriyor, ya da bir yanık kokusu geldi. Bu gibi durumlarda makinenizin elektriğini kesip bizi aramanız ilk adım olmalıdır. Alanında uzman ve profesyonel bir ekip gelerek makinenizi kontrol ediyor ve gerekli işlemleri size anlatarak onayınızı alıyor.

Motorun tamir edilebileceği durumlarda makinenin arka paneli sökülerek istanbulun bir çok noktasında bulunan beyaz eşya yetkili servislerimizden en yakınına götürülüyor. Eğer tamiri mümkün değil ve değişimi yapılacak ise direkt olarak evinizde bu işlem yapılarak saatler içerisinde makinenize kavuşmuş oluyorsunuz.

İstanbul Beyaz Eşya Servisi Olarak Yaptığımız Bazı İşler

  • Çamaşır Makinesi Motor Tamiri ve Değişimi
  • Bulaşık Makinesi Motor Tamiri
  • Buzdolabı Tamiri
  • Elektrikli Süpürge Tamiri
  • Televizyon Tamiri
  • Kombi Tamir ve Bakımı

Dilerseniz yaptığımız diğer işler ile de ilgili makalelerimize göz atabilirsiniz. Bayrampaşa Çamaşır Makinesi Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi Yedek Parça Hizmeti

Arızalanan ürünlerinizi kontrol ettiğimizde, ekibimiz çamaşır makinesi motor tamiri ve değişimi ihtiyacı olduğunu belirler ve onayınızı alırsa 2 yıl garantili yedek parça hizmeti sunmaktayız. Taktığımız motorun ya da kullandığımız parçanın hem firma hem ürün olarak garantisi bulunmaktadır.

İstanbul Çamaşır Makinesi Motor Tamiri ve Değişimi İletişim

İstanbul’un bir çok semtinde bulunan servislerimiz ile sizlere çok hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. eğer sizlerde bizim kaliteli, güvenilir ve uygun fiyat garantili bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız 0532 525 52 94 numarasından randevu oluşturabilirsiniz.

Bizleri Google da İpek Bilişim Beyaz Eşya Servisi olarak da bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. gerçekten güzel bir yazı olmuş. Yanlış bildiğimiz bir çok konu varmış. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94