Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor Sorunu Çözümü

çamaşır makinesi sıkma sorunu

Günümüzde her elektronik eşya gibi beyaz eşyalarda da arıza sebebi ile sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Örneğin Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor bu sorunla karşı karşıyasınız ve elinizden hiç bir şey gelmiyor mu ? İşte tam bu sırada bizler yanınızdayız.

Çamaşır Makinesi Sıkmaya Geçmiyor

Böyle bir sorununuz var ve çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çamaşır makinesi servisi ile görüşmek ve beyaz eşya servisi çalışanlarımızdan bilgi almak için bizleri arayıp randevu alabilirsiniz.

Bu sorunu gidermek için ve Makinenizin de ömrünü kısaltmamak adına yetkili servisimizi 0532 525 52 94 numarasından aramanızda fayda var.

camasir makinesi sikma yapmiyor
Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor

Çamaşır Makinesi Sıkma Problemi Neden Olur

  • Suyun tahliye edildiği hortumda tıkanıklık oluşmuş olabilir
  • Suyun tahliyesi ile ilgili çalışma sağlayan tahliye pompası sıkışmış ya da arızalanmış olabilir.
  • Çamaşır makinenizin filtresi tıkanmış ya da ömrünü tamamlamış olabilir.
  • Makinenizin ana kartı arıza yapmış ya da yanmış olabilir ki bu en son istediğimiz sorundur.
  • Anlık olarak makinenin beyni karışmış olabilir

Çamaşır Makinesi Sıkma Arızaları ve Çözümü

Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor , yıkıyor ancak çamaşırlar ıslak kalıyor diyorsanız bir kaç tavsiye ile bizim müdahale etmemizden önce şunları yapabilirsiniz ;

  • Tahliye pompasını kontrol ederek içine herhangi bir materyal gitmiş mi bakabilirsiniz.
  • Filtre tıkanmış olabilir ve bu durum makinenin sağlıklı çalışmasını engeller. Bunun içinde Çamaşır makinesinin sağ altta bulunan su pompası kapağını açarak kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bu esnada size tavsiyemiz dikkatle yaklaşım sağlamanızdır . Aksi halde istemediğimiz sonuçlarla karşı karşıya kalabiliriz .
  • Makinenizin tahliye pompasına herhangi bir cisim sıkışmış mı kontrol edin. Bu konuda pompanın yerini Çamaşır Makinesi Tahliye Pompası Nere Şeklinde googleda aratarak bulabilirsiniz. Tıklayınız.
  • Beyin karışması ya da herhangi bir programın açık kaldığını düşünüyorsanız. Bizimle iletişime geçerek makinenizi sıfırlama konusunda teknik destek alabilirsiniz.
  • Yukarıdaki çözümleri denediniz ve çare bulamadıysanız bizimle iletişime geçerek teknik ekibimizin yerinde kontrol ya da çamaşır makinesi tamir servislerimizde kontrol hizmeti ile sorununuza çözüm olabiliriz.

Makinenizde yaşadığınız sorunların temel çözümlerini denediniz ve Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor sorunu devam ediyorsa bölgemiz de uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışını ön plana almış sizlere memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Bir Önceki yazımız olan Alibeyköy Beyaz Eşya Servisi isimli yazımızda da belirttiğimiz gibi beyaz eşyaların tecrübesiz ve işin ehli olmayan insanların elinde çöp olabileceğini ve yüksek maliyetli sonuçlara çıkaracağını tekrarlıyoruz.

Uzman kadromuz, tecrübeli ekibimiz ve Bayrampaşa beyaz eşya servisi çalışanlarımız ile sizlere gönül rahatlığı ve uygun fiyatı bir arada sunan bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Çamaşır Makinesi Arızaları İçin Bizimle İletişime Geçin

Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor, çamaşır makinesi kurutmuyor, çamaşır makinesi sesli çalışıyor, çamaşır makinesi sallanıyor, çamaşır makinesi hareket ediyor gibi problemleriniz varsa çamaşır makinesi teknik servisi için bizimle 0532 525 52 94 numarasından iletişime geçerek makinelerinize ikinci bir şansı verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94