Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi Su Isıtmıyor Soğuk Yıkıyor

Bilindiği üzere çamaşır makineleri yüksek su sıcaklıkları ve yüksek devir ile çamaşırları yıkayarak çamaşırları hijyenik hale getirmektedir. Çamaşır Makinesi Su Isıtmıyor Soğuk Yıkıyor gibi bir şikayetiniz varsa makinenizin iki sorunu olabilir. Bunlardan birincisi çamaşır makinesi rezistans arızası, diğeri ise çamaşır makinesi kazan arızası. Bu iki arıza durumunda soğuk yıkama ve su tutmama sorunları görülmektedir.

İstanbul için Bayrampaşa çamaşır makinesi tamircisi, Gaziosmanpaşa çamaşır makinesi tamircisi, Küçükköy çamaşır makinesi tamiri ve Sultangazi çamaşır makinesi servisi ile iletişime geçerek çamaşır makinesi ısıtmama sorununa çözüm bulabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Isıtmıyor Nasıl Tamir Edilir ?

Çamaşır makinesi soğuk yıkıyor ve su ısıtmıyorsa önce kazan daha sonra rezistans kontrolü yapılmalıdır. Bu kontrollerde arızanın nerden olduğu tespit edildikten sonra kazan tamiri ya da rezistans değişimi ile bu arızanın çözümü sağlanmaktadır. Bu işlemlerin profesyonel ve işin ehli bir usta tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Böyle bir sorununuz varsa bizlere ulaşarak destek alabilirsiniz.

Uyguladığımız işlem basamakları

  1. Arızanın Tanımının Yapılması
  2. Arızalı Parça Maliyeti ve Müşteriden Onay Alınması
  3. Parça Değişimi ya da Tamiri
  4. Makinenin Test Edilmesi.
camasir makinesi soguk yikiyor
Çamaşır Makinesi Su Isıtmıyor Soğuk Yıkıyor

Çamaşır Makinesi Rezistans Değişimi Fiyatları

Makinenizdeki ısıtma sorununun temel sebebi rezistans olmakla beraber küçük bir ihtimal de kazan sorunudur. Genele odaklanarak direk rezistans değişimi yapmadan önce diğer ihtimalleri de bu sektöre yıllarını vermiş bir firma olarak göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Rezistans değişimine karar verdiysek bunun maliyetini marka ve model bilgilerinin ışığında size aktarıyoruz ve onayınızı alıyoruz. Fiyatlar her marka ve modele bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Soğuk su ile kullanmaya devam etsem ne olur diye düşünüyorsanız, makineniz kesinlikle çamaşırlarınızı temiz ve hijyenik bir şekilde yıkamayacaktır. Hijyenik ve temiz yıkamasındaki en önemli etken deterjan olduğu kadar sıcak su ile yıkamasıdır.

Çamaşır Makinesi Rezistans Tamiri Mümkün mü?

Çamaşır Makinesi Su Isıtmıyor Soğuk Yıkıyorsa rezistans değişimi yapılması gerekmektedir. Profesyonel ve Kaliteli ekibimiz öncelikle parça tamirine odaklansa da rezistans tamiri %90 oranında yapılamamaktadır ve bu durumda değişimi kaçınılmazdır. Bununla birlikte tamir mümkün olanlarda da verim oranımız %60 civarındadır.

İstanbul Beyaz Eşya Servisi

İstanbul da yer alan onlara şubelerimizden, size en yakın olanı tarafından işinin ehli ustalar ve araç göndererek dilerseniz eviniz de dilerseniz kendi dükkanlarımızda tamirini ürünlerinizi gerçekleştirebiliriz. Bizler bu sektöre yıllarını vermiş dürüst, güvenilir ve kaliteli ustalar ile çalıştığımız için gönül rahatlığı ile beyaz eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Rezistans Tamiri İletişim

Sizler de bizim kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız. Sitemiz de yer alan iletişim adresinden ya da 0532 525 52 94  numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94