Uydu Servisi

Cep telefonu uydu sinyali bulma programı

Cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor. Cep telefonu uydu sinyali bulma programı ile çanak antenci çağırma derdine son. Bu program ile bütün çanak anten ayarlarınızı yapabilir ve anlık olarak düşen sinyallerin güçlü bir şekilde tekrardan eskisi gibi olabilmesi için çaba sarf etmeden hızlıca yapabileceksiniz.

Özelikle akıllı telefonlar çıktığından beri bilgisayarlarını her gün açan kişilerin bile günlerce bilgisayar başına geçmeden cep telefonları ile bütün sosyal medya hesaplarını takip edebilir, ilgili bütün banka ve hastane işlemleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, yolculuk etmek istediğinde bilet konusunda hızlıca yanıtlar alabilir ve tam bir oyun hastası iseniz telefonunuzun özelliğine göre istediğiniz oyunu da indirip oynayabilirsiniz.

Cep telefonu uydu sinyali bulma programı hangisi?

Cep telefonunuza indireceğiniz programın ismi ‘’Satellite Director’’ bu programı cep telefonlarınızdan Google play adresine giriş yaparak arama yaparak indirebilir veya burada verdiğimiz linkte tıklayarak programı indirip kurabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Cep telefonunuzda pusula özelliği olmalı ve pusula ile gps özelliği aktif olmalı. Her telefonda çalışmaz.

play.google.com/store/apps/details?id=zekitez.com.satellitedirector&hl=tr

Cep telefonu uydu sinyali bulma programı nasıl çalışır?

Öncelikle programı indirip kurulumunu eksiksiz yapınız ardından programı çalıştırınız. Ardından program açıldığın da üst tarafta 3 ayrı seçenek bulunur.

Cep telefonu uydu sinyali bulma programi
Cep telefonu uydu sinyali bulma programı
  1. Location

Bu seçenekte çanak anten ayarını yapmak istediğiniz uyduya ait boylam gibi verileri girmeniz için hazırlanmış. Sizler uyduların ayarlarını nasıl olduklarını elbette bilemezsiniz. Bu ayar tamamen profesyoneller içindir. Burayı kullanmadan direk 2 numaralı seçeneğe tıklayın.

 2. Satellites

Bu seçenekte bütün dünyada faaliyetlerine devam uyduların listesini göreceksiniz. Ayarını yapmak istediğiniz uyduyu listeden seçiniz. Liste çok uzun olduğu için uyduyu bulmakta zorlanıyorsanız search kısmından arama yapabilirsiniz. Örnek olarak Türk kanalları için Türksat42E seçeneğine tıklayın. Hodbird Avrupa uydusu için Hodbird13E olan uyduyu seçiniz.

 3.Director

Uyduyu seçtikten sonra 3.Direktör yazan yere tıklayıp kameradan uyduyu seçebilirsiniz. Zaten sizler çalıştırdığınız zaman direk olarak bir iki dakika içerisinde nasıl çalıştığı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94