Uydu Servisi

Fenertepe uydu servisi

Fenertepe uydu servisi ile iletişime geçmek, tv kurulumu yaptırmak fenertepe uyducu telefonlarını bulmak artık çok kolay. Bu sayfamız da uydu montajını yapabilen ve ayrıca hızlı televizyon kurulumu yaptırabileceğiniz uydu tamircisinin telefon ve adreslerine ulaşacaksınız. İstanbul fenertepe ve civarındaysanız çanak anten montajı, anten ayarlaması, televizyon duvara montaj işlemleri ve lnb değiştirme kablo değiştirme gibi işlemleriniz varsa eğer burada yazılan telefon numaralarımızı hemen aramanızı rica ederiz. Sizler için çözülmesi çok zor olan işlemleri bizler bir kaç dakika da hallediyoruz. Sizlere televizyonların arızalarından kurtarıyoruz. Fenertepe uydu servisi randevu telefon numaralarımız 0532 525 52 94 ve 0212 594 10 72 numaralı acil uydu servis hattımızı arayınız. 

BONUS İÇERİK: Televizyon ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Başakşehir uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Fenertepe uydu servisi 

Arnavutköy bölgesine doğru giderken şamlar köyü yol girişi kavşağın da bulunan fenertepe villaları bulunmaktadır. Bizler burada yaptığımız çalışmalar ile titizlikle işimizi yapmakta olduğumuz fenertepe villaları uydu servisi ismi ile de tanınabiliriz. En kısa bir zaman içerisin de eviniz de bir televizyonu çanak anten ayarlamasını yaptıracağım diye ev de mahsur kalmayın. Aynı günce randevu alsanız bile hemen birkaç dakika içerisin de sizlere en yakın olan fenertepe uyducu arkadaşımız gelmektedir. 

Bizler sadece bireysel çanak antenlerinizi değil, merkezi uydu sistemleri, ortak bina çanak anten sistemlerini, çoklu lnb olan ve merkezi santral bağlı bulunan binalarında oluşan arızaların çözümlerini hemen hallediyoruz. Evinize aldığınız ikinci bir televizyon için binadan gelene uydu kablosuna takmadan önce bir kez daha düşünün.

Başakşehir Fenertepe tv uydu servisi

Çünkü anten kabloları sadece bir televizyon için geçerlidir. Yukarıdan geçen uydu anteni prizlerini iki televizyona maalesef bağlayamazsınız. Kaç adet televizyon kullanacaksanız merkezi sistemden, çanaktan, lnb ve ortak çanak antenden o kadar uydu kablosu gelmesi gerekmektedir. Aksine 13/18 w ile çalışan uydu kanalların elektrik akımı iki katına çıkacaktır. Buda bir anda iki televizyonun bir anda tuner çıkışlarınızın yanmasına, merkezi uydu santrali kullanıyorsanız sizin eve gelen merkezi santral çıkışının yanmasına, lnb bozulmasına ve uydu kablosunun  yanması sebep olabilir.

Bazı müşterimizi uyarmamıza rağmen bu hatayı yapmaktadır. bazılarının televizyon veya saydığımız diğer malzemeler zarar görmektedir. Bazıların da fenertepe uydu servisi firması olarak bazı müşterilerimizin de hiç bir şey olmayıp televizyonlarını kullanmaya devam ediyorlar. 

Fenertepe uydu servisi ve anten montaj hizmeti

Fenertepe anten tamiri ve antenci firması olarak ta tanınmaktayız. Bizleri haftanın yedi günü hiç çekinmeden beklemeden arayabilirsiniz. Kolaylıkla telefon ve adres bilgilerimize ulaşmanız mümkün. Anında bizi arayın ve televizyon montajını hemen yaptırın. Bu bölgeler de bulunan evlerin neredeyse büyük bir çoğunluğun da merkezi uydu sistemleri kullanılmaktadır.

Birden fazla çanak anten ile istediği kanalı izleyebilen ve istediği bir şekil de kanallar arası sorunsuzca geçiş yapan bu sistemi sizler de eviniz de kullanmak isterseniz ücretsiz olarak keşif yaptığımız bu kampanyadan sizlerle yararlanın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA 0532 525 52 94