Fırın Servisi

İstanbul Fırın Servisi size hızlı bir şekilde gelip fırın tamirini yapacak fırın servislerinden biridir. Fırın arızası yaşandığında bulunduğunuz yere en yakın fırın tamircisi çok uzaklar da olabilir. Ya da eviniz yerleşim yerlerine uzak olmasından dolayı fırın tamiri için gelecek fırın servisini dahi bulmakta zorlanabilirsiniz. İşte bu yüzden tek bir telefon ile hızlı randevu oluşturup fırınınızı tamir ettirmek üzere hızlıca aldırabiliyorsunuz. Çünkü bizler İstanbul Avrupa Yakasında Fırın servisi, Fırın tamircisi, Fırın tamiri ve En yakın fırın tamiri yapan firmalar arasındayız.

Fırın arızaları diğer bazı beyaz eşyalar gibi çok fazla maliyet gerektirecek ürünler değildir. Mesela Çamaşır makinesi servisi ve Buzdolabı servisi ve Bulaşık makinesi servisi için randevu alanlar bilirler ki, en ufak bir yedek parça değişikliğin de bile çok yüksek fiyatlar istenebilir. Buna istinaden fırın tamiri için bize ulaşan kişilerin fırın arızasının tamir edilmesi için çok fazla bir bütçe ayırmalarına gerek olmadığının da bilmelerini isterim.

Fırın Tamircisi

İstanbul fırın tamircisi size aklınıza gelebilecek en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaya devam ediyor. Arızalı ve tamir edilmesi gereken fırın markası ne olursa olsun, Fırın tamircisi tarafından hızlıca evinize gelip arıza tespitinde bulunabiliriz. Kısa bir arıza tespitinden hemen sonra uygun fırın tamir ücreti ile size fırının kaç paraya tamir edileceği bilgisi aktarılır. Eğer fırın tamircisine fırın tamirinin yapılması için onay verirseniz, çalışma arkadaşımız elinde yedek parça varsa hemen fırın tamirine başlayacaktır.

Fırın arızalarının tamir edilmesi için iyi bir fırın tamircisine ihtiyacınız var. Çünkü her beyaz eşya servisi işini yapan fırın tamirini yapmamaktadır. Her beyaz eşya tamircisi de fırın tamiri yapmaz. Bu nedenle fırın tamircisi bulmanız ve hatta istediğiniz güvenilir bir firmaya denk gelmeniz oldukça zor olabilir. Fırın servisi ve diğer beyaz eşya servisinin bir arada olduğu bir firma ile çalışmak isterseniz hemen bizi telefon numaramızdan arayınız.

Ocaklı Fırın Servisi

Ocaklı fırınlar yıllardır kullandığımız fırın modelleridir. Ocaklı fırın, fırının üst tarafından doğal gaz ya da tüp ile çalışan ocak ve altında da fırın bulunur. Bu model fırınlar yıllardır kullanılan fırın tipleri olduğu için en fazla fırın servisi dükkanımıza gelen modeller arasında bulunur. Fırın tamircisi tarafından yapılan ocaklı fırın tamiri genel de fırın rezistans arızasından kaynaklanır. Bu arıza tipi her ne kadar her fırın modelinde görülse de genellikle ocaklı fırınlar da daha fazla görülür. Ocaklı fırın tamiri ve ocaklı fırın tamircisi olarak adlandırılan fırın tamir servisimize her türlü fırın arızası için kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fırın arızası ile karşılaştığınız da hemen fırın servisini arayıp fırını araba ile götürmenize gerek yok. Her hangi bir fırın arızasından fırın tamircisini eve çağırmanız ve tamiri evde yaptırmanız daha doğru olacaktır. Çünkü ocaklı fırın tamiri yapmak çok zor sayılabilecek arızalar çıkarmazlar. Üstelik ocaklı fırın olduğu için fırının üst tarafından ocak bulunur. Fırını tamire götürdüğünüz de ocakta yemeği de yapamayacaksınız. Bu nedenle fırın arızası ve fırın markası ne olursa olsun, mutlaka fırını fırın servisine götürmek yerine fırın tamircisini eve çağırmanız gerekir.

Ankastre Fırın Tamircisi

Yeni yapılan apartmanlar da fırın tercihleri genel de ankastre set fırınlardan yana kullanılır. Ayrıca tadilat yapılıp komple yeni bir mutfak inşa edilen dairelerinde bile ankastre fırın, ocak ve davlumbaz olmak üzere üçlü set halinde kullanılmaktadır. Ankastre fırınlar da tıpkı diğer fırın tiplerinde olduğu gibi kolay arızalanan ürünlerdir. Özellikle ankastre fırın tamiri ocaklı fırınlara göre daha fazla arızalanıyor desek daha doğru olur. Çünkü ankastre fırınların kullanımına sunulan yerler genel de hava almayan ve her tarafı kapalı olan yerlerdir. Burada çok fazla ısıya maruz kalan fırınlarında arızalanması daha hızlı olabilmektedir.

Ankastre fırın servisi departmanına gelen her bir siparişi bile değerlendirerek fırın servisinde çalışan arkadaşımızı gönderiyoruz. Alınan randevular gün içerisinde gidilip genel de tamir etme işlemini de aynı günde bitire bilmekteyiz. Bazen de müşterinin çok fazla vaktim yok, ankastre fırın tamirini dükkanda devam edin demesi üzerine de ankastre fırın direk olarak dükkana da alabiliyoruz. Markası, modeli ve ankastre fırın arızası ne olursa olsun, fırın servis ekibimiz tarafından hızlıca tamir edilir ve fırın tamircisi tarafından müşterinin evine götürülüp kurulum yapılmaktadır.

Fırın Teknik Servisi

Fırın tamiri her ne kadar basit gibi görünse de sadece fırın teknik servisi tarafından yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü fırınların içerisinde birçok yerde geçen elektrik kabloları vardır. Bu kabloların yanlış bağlanması sonucu fırın da patlama yaşanabilir. Bu da fırın arızasına, evinizin iç tesisat arızasına, elektrik çarpması ve daha birçok önemli hasarlar oluşabilir. Bu nedenle fırın bozulduğunda sadece fırın servisi, fırın tamircisinde en azından birkaç ay çalışan teknik personeller il fırın tamirinden anlayan fırın teknik servis çalışanları bakmalıdır.

Fırının içerisinde çalışmasını engelleyen sensör, sigorta ve topraklama hattı vardır. Özellikle fırının topraklamasında bir hata varsa fırın ısı vermez. Yani fırın arıza verir. Fırının çalışmasını engelleyen parçayı bulabilmeniz için mutlaka hangi parçanın arızalı olduğunu anlayıp tek, tek test etmeniz gerekir. Fırın servisinde çalışan fırın tamir ustası hangi kabloların ve hangi parçanın arızalı olduğunu hemen anlayabilir. Bunu yaparken de mutlaka dikkatli olunması gerekir. Fırın teknik servisi ve fırın servisi tarafından yapılmayan işlemler de çok fazla dikkatli olunmasını rica ediyoruz.

Fırın Tamiri Yapan Firmalar

Arızalı fırın tamiri yapan firmalara ulaşmak için bulunduğunuz ilçede fırın servisi ve fırın tamircisi olarak çalışan işletmeleri bulmanız gerekir. Fırın, davlumbaz, ocak, set üstü ocak, ütü ve daha birçok ürün elektrikli ev aletleri tamiri yapan firmalar tarafından tamir edilmektedir. Yani beyaz eşya servisine Fırın tamiri için gittiğiniz de fırın tamircimiz yok ve biz fırın servisi değili diyebilirler. Onca yolu yürüyüp ve elinizde fırın ile fırın servisi olamayan, hatta fırın tamircisi ile alakası olarak birine fırını götürüp gitmemek için mutlaka önceden arayınız.

Fırın tamircisi genellikle yetkili servis sıfatı ile çalışan ilgili markanın yetkili servisleri olur. Ücretsiz fırın arızasının tamir edilmesi, fırın yetkili servisi tarafından yapılan fırın tamirleri, sadece garantisi devam eden fırınlar için geçerlidir. Garantili olarak fırınları tamir edebilmek için sizden bir ücret isteyeceklerdir. Bu ücreti kabul etmeniz halinde yetkili fırın servisi onarım işlemine geçebilir. Aksi takdirde fırın servis tarafından fırın tamiri yapılamaz.

Ayrıca isterseniz fırın arızası yaşandığında bizim gibi özel fırın servislerinden de fiyat alıp yetkili fırın servisleri fiyatı ile karşılaştırabilirsiniz. Bu durumda hangi fırın tamircisi uygun fiyata fırın tamirini yapıyorsa örnek; İstanbul fırın tamircisi, onu çağırmanızı tavsiye ediyoruz.

En Yakın Fırın Tamircisi

Eskiden fırın tamircisini bir hafta boyunca bekler ve geldiğinde yedek parça lazım olması halinde de bir hafta daha sizi bekletirlerdi. Fırın servisi işini yapan sadece birkaç yetkili servis ya da özek fırın teknik servisi olmasından dolayı fırın arızalarına yetişilmezdi. Ya da hızlı çalışan firmalar bile kendilerini ağırdan alır ve sabah çok geç saatler de fırın tamir dükkanını açıp akşam da çok erken kapatırlardı. Ama şu anda devir değişti ve en yakın fırın tamircisine ulaşmak artık çok kolaylaştı.

İstanbul da en yakın fırın servisi arayışlarınız kendi mahallenizin dışına taşmaması gerekir. Çünkü uzak yerler de çalışıp fırın servisi olarak size gelen fırın tamircisinin sizden çok yüksek ücretler isteyebileceğini söylemeliyim. Bu nedenle her zaman için kendi mahallenizde fırın tamircisi ile çalışmanız daha uygun fiyata fırın tamirini yaptıracağınız anlamına gelir.

Siz de fırın servisinden randevu almak ve profesyonel fırın tamircisi arkadaşlarımız ile görüşerek fırın tamirini yaptırmak isterseniz lütfen bizi telefon numaramızdan arayınız. Fırın tamircisi telefonu 0532 525 52 94

 

TIKLA ARA 0532 525 52 94