Beyaz Eşya Tamir Servisi

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Servisi

Arızalanmış beyaz eşyalarınızı hangi teknik servise götüreceğinizi bilmiyor musunuz? Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisi çalışanlarından Buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve fırın tamiri için randevu alabilirsiniz.

Beyaz eşya arızasını hemen tamir ettirmek istediğiniz de size hızlı hizmetler sunan bir beyaz eşya servisi ile çalışmanız gerekmektedir. Bizler de bu nokta da size yardımcı olmaya çalışan Gaziosmanpaşa beyaz eşya tamircisi olarak çalışıyoruz. Tüm beyaz eşya arızalarından bir an önce kurtulmak için Gaziosmanpaşa özel beyaz eşya servisine gelebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Teknik Servisi

İstanbul Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisi ile daha önce hiç çalışmadınız mı? Yada beyaz eşya tamiri için Gaziosmanpaşa da çağırdığınız beyaz eşya servisinden ne kadar memnunsunuz? Bizler uzun yıllardır Gaziosmanpaşa beyaz eşya teknik servisi çalışanları olarak her türlü beyaz eşya arızasını tamir ediyor, bakımlarını yapıyor, onarımlarını gerçekleştiriyor ve diğer bütün sorunlardan sizleri kurtarıyoruz.

Haftanın 7 günü sınırsız hizmet anlayışı ve tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulan Gaziosmanpaşa beyaz eşya teknik servisi, size profesyonel hizmet sunabiliriz. Şikayetçi olduğunuz beyaz eşya arızalarınızı Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisine bildirerek beyaz eşya teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Tamirinin Yapılması

Gaziosmanpasa Beyaz Esya Tamiri

Hayat pahalılığın artması üzerine beyaz eşyalar da bir hayli pahalandı. İşte bu nedenle buzdolabı arızası, çamaşır makinesi arızası ve diğer bütün beyaz eşya arızaları ile karşılaşan kişiler, sıfır ürün almak yerine tamirini yaptırmak istiyorlar. Çünkü Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisinde beyaz eşya tamirinin yapılması hem çok uygun fiyata yapılıyor hem de sıfır beyaz eşya almadan beyaz eşya sorunlarından kısa süre de kurtuluyorlar.

Özellikle kozmetik açıdan yeni gibi duran beyaz eşyalarınızın tamirini mutlaka yaptırmalısınız. Çünkü sıfır çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi ürünleri alsanız bile, ikinci el beyaz eşyadan farkı sadece garantisinin olmasıdır. İşte bu nedenle beyaz eşya arızalarında daha da fazla akıllı davranarak Gaziosmanpaşa beyaz eşya tamiri ile ilgilenen teknik servis çalışanlarımızdan randevu almanız doğru bir karar olacaktır.

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Servis Ücreti

Beyaz eşya servis ücreti, beyaz eşya arızasını yaptırmayan, sadece arıza tespiti isteyen veya her hangi bir nedenden dolayı beyaz eşya tamirinin yapılmasından vazgeçen kişilerden alınır. Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisi, tüm beyaz eşya teknik servisleri ile yetkili beyaz eşya servisleri beyaz eşya servis ücretini almaktadır. Gaziosmanpaşa beyaz eşya tamircisi de beyaz eşya servis ücretlerini alan beyaz eşya teknik servisler arasındadır.

Aşağıdaki tabloda belirtilen fiyatlar 2023 yılı için geçerlidir. Ayrıca iki fiyat verilmiş olup belirtilen fiyatlar fiyat aralığı ile gösterilmektedir. Detaylı fiyat ve beyaz eşya servis ücretleri bilgisi için Gaziosmanpaşa beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İşte Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisinin almış olduğu servis ücretleri;

Gaziosmanpaşa Beyaz eşya servis ücreti90 TL – 180 TL
Beyaz eşya arıza tespit ücreti120 – 200 TL
Gaziosmanpaşa Buzdolabı servis ücreti80 – 180 TL
Gaziosmanpaşa Çamaşır makinesi servis ücreti90 – 180 TL
Gaziosmanpaşa bulaşık makinesi servis ücreti110 – 190 TL
Gaziosmanpaşa fırın servis ücreti70 TL – 150 TL
Gaziosmanpaşa derin dondurucu tamiri servis ücreti140 – 220 TL
Gaziosmanpaşa kurutma makinesi servis ücreti120 – 200 TL
Elektrik süpürgesi arıza tespit ücreti90 – 120 TL
Gaziosmanpaşa beyaz eşya servis ücretleri

Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Servisi
Buzdolabı Servisi
Çamaşır Makinesi Servisi
Bulaşık Makinesi Servisi
Fırın Servisi
Derin Dondurucu Servisi
Elektrik Süpürgesi Servisi
Kurutma Makinesi Servisi

Tamirini Yaptığımız Beyaz Eşya Markaları

Türkiye de satışı gerçekleştirilen bütün beyaz eşya markalarına hizmet ediyoruz. Arızalı beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisi ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca burada yazmayan beyaz eşya markaları ya da yurt dışından getirdiğiniz beyaz eşyalarınız içinde Gaziosmanpaşa beyaz eşya tamircisinin telefon numaralarını arayabilirsiniz.

İşte Gaziosmanpaşa beyaz eşya teknik servisi tarafından hizmet sunulan beyaz eşya markaları;

 • Bosch
 • siemens
 • Philips
 • Profilo
 • Arçelik
 • Hotpoint
 • Ariston
 • Lg
 • Samsung
 • Hover
 • Beko
 • Grundig
 • Elektrolüx
 • AEG
 • Vestel
 • Regal
 • Altus
 • Arzum
 • Tefal
 • Fakir

Servis Kaydı Oluştur / İletişim Bilgileri

Bozulmuş ve kimseye yaptıramadığınız beyaz eşyalarınızı kısa sürede tamir edebiliriz. Gaziosmanpaşa beyaz eşya servisinden garantili hizmet almak, beyaz eşya tamiri ile ilgili bilgi almak ve arızalı beyaz eşya onarımını gerçekleştirilmesi için 0532 525 52 94 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Dilerseniz Yeni Mahalle, 894 Sokak, No:45 Küçükköy, Gaziosmanpaşa / İstanbul adresine gelerek de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94