Uydu Servisi

Güneşli Uydu Servisi

Bağcıların güneşli mahallesinde şubesi bulunan ipek bilişim hizmetleri firması, yılların verdiği deneyimle güneşli uydu servisi olarak bizler güneşlide hizmet vermeye devam ediyoruz. Bağcılar ilçesinin neredeyse bütün mahallelerine çanak anten montajı ile ilgili çalışmalar yapmakta ve güneşli uydu servisi tarafından sunulan hızlı teknik servisleri aracılığı ile çanak anten ihtiyaçlarınız karşılanmakta. Güneşli anten montajı ve merkezi uydu sistemleri kurulumu için gün içerisin de bir sonraki güne randevunuzu ertelemeden ihtiyacınız olan konuda sizlere yardımcı oluyoruz.

BONUS İÇERİK: Televizyon, uydu ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Güngören uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güngören çanak anten tamircisi

Rüzgardan dolayı dönen yön değişikliği yapan çanak antenlerinize dokunmamanızı öneririz. kendiliğinden dönen çanak antenler teknik servis tarafından sorunsuz bir şekilde eski ayarına veya daha iyi en yüksek sinyal çekmesini sağlayabiliriz. ama sizlerin dokunmuş oldu ve ayar yapmaya çalıştığınız çanak antenler yamulu zarar görebileceğinden dolayı çanak antenlere dokunmamanızı öneririz.

Yamulan çanak antenler HD kanalları çekiminde sorunlar oluşturabileceğinden güneşli de uyducu olarak tabir edilen bizler uydu anteni değişikliği yapabiliriz. Antenleri büyük bir bölümü kaliteli malzemeden üretilmektedir. yalnız bazı çanak antenler vardır ki pas tutmaya karsı daha çok kaliteli malzemeden üretilen bu çanakların temini için bizleri arayabillirsiniz.

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI

SERVİS :  0532 525 52 94

E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com

ONLİNE : Ücretsiz Keşif İsteği İçin Tıkla

Her Gün 07:00 – 23:00 Arası Hızlı Servis

Güneşli uydu servisi

Güneşli uydu montajı ile ilgili yaptığımız çalışmalar neticesin de güneşli bölgesin de yeni yapılara geçişlerde genel anlamda merkezi uydu sistemleri tercih edildiğini görüyoruz. yeni yapıların yanı sıra eski olan binalarda da çanak anten fazlalığından oluşan görüntü kirliliğinin en aza indirilmesi adına duyarlı olan vatandaşlarımızın güneşli uydu servisi hizmetlerini işleme alan firmalar ile görüşüp merkezi uydu sistemlerie geçiş işlemlerini yapmaktadırlar. Merkezi uydu santrali güneşli mahallesinde olmak üzere istediğiniz bölgeye sistem kurulumları yapılmaktadır. Güneşli uyducu telefonu 0532 525 52 94

Merkezi sistemlerde kullanılan malzemelerin garantili ve yedek parçalarının kolayca temin edilebilenlerden kullanmanızı öneririz. 

Bizler kısaca bazı kullandığımız malzeme listesi

  1. 3 adet delikli next marka çanak anten
  2. 2 adet next marka santral lnb
  3. 1 adet digitürk santral lnb
  4. 1 adet next marka 3 yıl değişim garantili 32 çıkışlı santral
  5. 100 metre rg6 u6 veya rg6 u475 kaliteli bakır uydu kablosu

Güneşli mahallesi çanak anten montajı

Güneşli uydu servisi ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi web sitemizin iletişim bölümünden bizlere yazabilir ya da telefon ile bizlere sormak istediklerinizi iletebilirsiniz.  Bizler uydu montajı ve uyarı için sizlerden telefon beklemekteyiz. Güneşli uyducu veya antenci diyede nitelendirebileceğiniz bir işi yapmaktayız.

Güneşli ipek bilişim hizmetleri HİZMETLERİMİZ

Güneşli anten ayarı

güneşli televizyon montajı ve odadan odaya taşıma hizmetleri

Yeni televizyon kurulum için servis gönderimi

Güneşli uydu servisi ve anten ayarlama hizmetleri

Çanak anten değişikliği ve yeni çanak takılması

Güneşli anten servisi lnb ince ayar işlemleri

uydu anten kablosu değişikliği ve yenilenmesi hizmeti

ikinci bir televizyon için kablo çekilmesi

Güneşli de bulunan ev ve iş yerlerine hızlı acil uydu servis hizmeti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94