loader

Sunullah Efendi Sokağı uyducu


Gittikleri tamir yapılan yerler de oyalanmadan ve sadece işine odaklanan arkadaşlarımız birçok kişinin takdirini kazanmıştır. Bunlar sadece bununla ilgili de değildir elbette

Televizyona çok fazla alışan bir kişinin televizyonun sinyal hatasının vermezinin ardından hemen Sunullah Efendi Sokağı uyducu veya nerede ikamet ediyorsa oraya göre çanak antenci araması çok normaldir. Bir anlık bile televizyon izlemeden yapamayanların uğrak mekanı olan ipek bilişim firması, en hızlı bir şekilde anten tamirlerini yapmaktadır. Bu tamirleri yapılmasın da büyük emeği geçen profesyonel olan çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Gittikleri tamir yapılan yerler de oyalanmadan ve sadece işine odaklanan arkadaşlarımız birçok kişinin takdirini kazanmıştır. Bunlar sadece bununla ilgili de değildir elbette.

Birçok kişinin yapamadığını yapan arkadaşlarımız da mevcuttur elbette. Kısa bir süre de yapılacak olan tamirlerden hemen sonra sizlere denilecek olan talimatları aynen yapmanız çanak antenlerin daha uzun süre kullanmanıza vesile olacaktır.

Televizyon montajı nasıl yapılır?

Televizyon montajının nasıl yapıldığını sizlere hemen söyleyelim. Öncelikle elinizde ki malzemelerin eksiksiz olması gerekir. Hangi malzemelerin de olduğu çok ama çok önemlidir. Bu malzemeler arasın da genellikle en çok kullanılan plastik askılar ve demir olan siyah askılardır. Plastik askılara pek kimse ücret ödeyerek almamaktadır. Genellikle çok sağlam bir demirden imal edilen siyah demir olan askı aparatları daha çok tutulmaktadır. İlk önce montajı yapacağınız yere askıyı dümdüz bir şekilde tutarak işaretlenecek yerleri kalem yardımı ile dikkatli bir şekilde çiziniz. Sonrasın da matkap ve elektrik süpürgesi bir taraftan delik açarak bir taraftan da elektrik süpürgesinin hortumunu deliğin dibine koyarak tozların yere dökülmeden süpürge ile alınmasını sağlayın. Hemen ardından dübeller ile sağlam bir şekilde vidalamayı yapabilirsiniz. Sunullah Efendi Sokağı uyducudan bütün malzemeleri alabilirsiniz.

 

 

Diger haberler

Televizyona uydu alıcısı nasıl bağlanır?
Uydu fabrika ayarlarına döndü ne yapmalıyım
Kablosuz uydu anteni
Kablo tv teledünya sinyal sorunları
Delikli çanak anten alınır mı?
Televizyonda türksat 4a yok
10 lu elembi, 12 li lnb var mı
Online uydu destek
Dahili uydu alıcılı televizyon mu? harici mi?
Çanak anten gerekmeyen uydu cihazı nasıl çalışır?