loader

Meltem tv Hd frekansı 2019


Türkiye’nin ilk olarak yayın yapan televizyonlardan olan meltem tv yeni frekansına taşındı.

Bu frekans değişikliğiyle daha kaliteli yayınları sizlere sunmayı hedeflerden ayrıca son duyduğumuz ayrıntıya göre de HD yayınlar vereceği açıklandı.

Normal sd (Hd olmayan) yayın yapan kanalların birçoğu artık şu anda yayın yapmıyor. Kanalların birer birer HD yayına geçmesi ile hd olmayan kanalların sayısı gittikçe azalıyor. Nuda şu demek oluyor ki, eski kullandığınız uydu alıcısın da Meltem tv frekansı olmasına rağmen ve kanal listesinde Meltem tv yazmasına rağmen kanal göstermiyorsa o zaman bu kanalın da hem HD yayınlarına geçtiği için hem de artık HD olmayan bir uydu alıcısı ile bu veya buna benzer kanalı sizler Meltem tv Hd frekansını girseniz bile izleyemeyeceksiniz anlamına gelir.

Yeni frekansı nasıl eklerim?

Kendinden uydulu televizyon veya harici uydu alıcısında kanal araması yaparak meltem tv kanalını izleyebilirsiniz. Meltem tv Hd frekansı için burada yer alan bilgileri kullanabilirsiniz. Manuel arama kısmına ilk önce frekans yazan yere Meltem tv yeni frekansı 2019 olan 12685 numaralarınız yazın. Sonra altta yer alan Transporder kısmına DİKEY (V) yazın. En son olarak ta sembol oranı yazan yere de 30000 yazın. Kanal arama tuşuna basarak Meltem tv Hd frekansı 2019 frekansını eklemiş olacaksınız.

Meltem tv Hd frekansı 2019 bilgileri

UYDU İSMİ: Türksat42E

KANAL İSMİ: Meltem tv frekansı

FREKANS: 12.685

POLARİZASYON: DİKEY (V)

SEMBOL: 30.000

FEC: Otomatik

 

 

Diger haberler

Tivibu kanal kurulum uydu arama frekansı
Normal türksat çanak ile beINsport digiturk izlemek
Binada digitürk Eutelsat7 anteni var mı yok mu nasıl anlarım?
Kral tv müzik kanalı kapanıyor
Çanak anten ince ayarı nasıl yapılır?
Gaziosmanpaşa tv montajı ve kurulum servisi
Meltem tv Hd frekansı 2019
Lnb içine su girmesi
360 tv yeni frekans bilgileri
İstanbul’da 50 radyo kanalı kapanacak