Uydu Servisi

Habipler uydu servisi

Uydu servisi habipler mahallesi Sultan gazi ilçemizin çıkışında yer almaktadır. Eski habipler ve yeni habipler diye ikiye ayrılır ama aslında sultan gazi habipler mahallesi bir bütündür ve yerleşim yerleri sebebiyle ikisi de bir olmuştur. Son zamanlar da orada yapılan yüksek katlı binalar sebebiyle çok daha fazla popüler olmaya başlanmış ve hatta arka tarafta bulunan askeriye yolunun da tamamlanmasının ardından yepyeni projeler ile karşımıza çıkmaktadır. Burada bulunan eski habipler mahallesi ile yeni habipler arasın da fark olmamaktadır.

BONUS İÇERİK: Televizyon ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Sultangazi uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sultan gazi Habipler uydu servisi habipler mahallesindeki evler, işyerleri, firmalar, benzin istasyonları ve habipler çıkışındaki meskenlere uydu servisi hizmeti vermekteyiz. Habipler uydu montajı iletişim hattını arayabilirsiniz. Kısa süre de evinizde oluşan arızalara müdahale ederek bir daha kolay kolay bozulmaması için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz. Her zaman tam zamanın da yerimiz de olmaya ve özveri ile çalışmak için hep birlikte çalışmak için habipler mahallesi uyducu olarak görevimizin başın da ve sizlerin yanı başındayız.

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI

SERVİS :  0532 525 52 94

E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com

ONLİNE : Ücretsiz Keşif İsteği İçin Tıkla

Her Gün 07:00 – 23:00 Arası Hızlı Servis

Habipler Mahallesi Çanak Anten Ayarı

Elinizde bulunan çanak antenlerin kullanılması ve onları yeniden montajının yapılması için kısa süre de habipler uydu montajı ismi ile antenlerin montajını yapıyoruz. Deforme olmuş ve bir süre sonra kırılacağına inandığımız çanak antenleri kullanmamaktayız. Bizler bu eskimiş kırılmış antenleri taktığımız zaman çok kısa süre sonra bir daha bozulma ihtimalinin yüksek olduğundan dolayı habipler uydu servisi olarak yamulan çanak antenlerinizin yerine yenisini takmayı uygun görmekteyiz.

Nilesat çanak anteni İstanbul Avrupa yakası için en az 120 cm çanak anten olması gerekmektedir. Türkiye de sinyal seviyesinin az olması sebebiyle 120 cm den daha küçük çanakla sinyal seviyesi çok az olmakta ve kanallar gelmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94