loader

Mega center uydu anten montaj servisi


 

mega center uydu servisi

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI
SERVİS :  0532 525 52 94
E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com
Her Gün 07:00 - 23:00 Arası Hızlı Servis

Mega center uydu servisini arayarak sizler iş yerinize yeni aldığınız televizyonunuzun montajı ve çanak anten bağlama işlemlerini yaptırabilir, mevcut olan çanak anteninizdeki sinyal yok sorunlarının çözümü için, yeni çanak anten montajını yaptırıp Mega center anten ayarı için de bizlere ulaşmanız mümkün. Hızlı uydu servisi ile megacenter işyeri ve mağazalarının bütün çanak antenlerinin hızlı tamir işlemlerini de yapıyoruz. Sizlerle daha iyi ve daha kaliteli bir hata için en uygun fiyat politikası üzerinden yürüttüğümüz firmamıza ulaşmanız için anında bizleri 0532 525 52 94 numaralı Mega center uydu servisi hatlarımıza lütfen ulaşınız.

Mega center uydu servisi

Mega center uydu servisi ile sizlerde hızlı uydu servisinin kaliteli işçiliği ve söz verdiği saatte orada olmayışı ile güvenirliğini her defasında ıspatlayan firmamıza bize ulaşın bölümünden yada acil hızlı bir şekilde randevunuzun işlenmesi için cep telefonlarımızdan aramanızı rica ederiz. Mega center uydu montajı çanak anten servisini arayıp çanak anten seti satın almak istediğinizi söyleyerek anında anten montajı için gelen arkadaşımızı yönlendiririz. Sizler için haftanın erken saatleri gece 11'e dek sizler için çalışıp hizmet vermekteyiz. İstediğiniz her dakika bizlere ulaşıp randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bayrampaşa’nın yerleşim yeri açısından en gözde yerlerinden biri olarak ta bilinen Mega center anten servisi firmamıza anında ulaşıp anten ayarını yaptırmanız mümkün.

Buradaki çanak antenler genelde araçların geçiş güzergahı üzerinde olduğundan dolayı hem araçların çarpması hem de insanların mal yüklerken yanlışlıkla dokunulan antenler sıklıkla bozulmaktadır. Genelde anten ayarları ile halledilen tamir işlemleri bazen de kablo arızaları ile karşımıza çıkabilir. Malzeme artı işçilik olarak fiyat tarifesi uygulanmaktadır.

Mega center anten ayarı

Çürümüş ve artık içine su giren uydu kablolarını değiştirmek için bizleri aramanız yeterlidir. İçine su biriken anten kabloları tahmin edildiğinden daha çok tehlikeli olmakla birlikte, çanak antene bağlı olan anten kablosunun içinden yeni aldığınız, receiver uydu cihazı ve ya led televizyonunuza kadar biriken su gelmektedir. İçine su giren televizyonunuz bir süre sonra sinyal yok sorunu ile karşı karşıya kalmanız anlamına gelir. Sıvı teması olan televizyon receiver ve hatta hiç bir cihaz garanti kapsamında değildir. Mega center anten servisi olarak sizleri bilgilendirmek isteriz.