loader

Sancaktepe mahallesi çanak anten uydu servisi


Sayfa Linki: Sancaktepe uydu servisi, çanak tamiri, Sancaktepe uyducu, Çanak ayarı, kurulumu, Sancaktepe uydu tamircisi - Konu: Sancaktepe mahallesi uydu servisi - Güncelleme: 29.09.2019 - Kelime: 375

Yerimiz Sancaktepe mahallesinde olup bağcılar ilçemizin tamamına sancaktepe uydu servisi hizmeti vermekteyiz. Yeni aldığınız televizyon montajı, yeni bir çanak anteni uydu montajı ve kurulumu işlemleri kanal arama ve ayarlama hizmetleri, televizyonunuzda beliren sinyal yok sorunları ve uydu kablosu kopmaları için bizler sancaktepe mahallesi uydu servisi hizmetleri olarak hizmetimize devam etmekteyiz. Burası bağcılar da bir mahallesi ismidir.

BONUS İÇERİK: Televizyon, uydu ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Bağcılar uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 Farklı yerlerde ki sancak tepe ile karıştırmamanızı rica ederiz. Aynı zaman da Televizyon montaj ve kurulumu için de aynı günde hizmet veren firmamız, montajları titizlikle yapmaktadır. Akşam saatlerinde geç alınan siparişlerin tamamı bir sonraki güne aktarılmaktadır.

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI
SERVİS :  0532 525 52 94
E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com
Her Gün 07:00 - 23:00 Arası Hızlı Servis

Sancaktepe mahallesi uydu servisi ve anten ayarı

Eski evden yeni eve taşınırken  çoğunlukla çanak antenler sökülmeden yeni eve geçiş yapılır. Eski çanak antenlerini sökmeden yeni evde yeni eşyalar mantığı ile hareket eden halkımız çok daha doğru ve yerinde bir karar verdiklerinin bilincindeler. 

Örnek vermek gerekirse sancaktepe uydu servisi bilişim departmanımızı arayarak eski evinizdeki bir çanak antenin sökülüp yeni eve montajının fiyatı yaklaşık olarak 60 TL’dir. Eski evdeki çanak antenin sökülmesi durumunda bu ücret yansıtılır. Faka yeni bir çanak anteni veya sökülmüş ve sancaktepe uydu montajına hazır bir çanak antenin montajı hal bu ki sadece 45 TL’dir. sökülmesi durumunda fazla ücret alınır. Komple çanak anten seti de montaj dahil 95 ile 105 TL arasıdır. Durum böyle olunca aradaki cüzi olan miktarı karşılayıp sancaktepe mahallesi uyducu antenci işini yapan kişileri arayıp yeni komple çanak anten seti yaptırmak daha mantıklı olduğunu düşünüyoruz. 

Sancaktepe mahallesi Uydu ayarlama ile ilgili sorunlar genel anlamda kış aylarında daha çok meydana gelmektedir.

  • Fırtınadan dolayı çanak antenlerin yerinden sökülmesi,
  • Çanak anteninin ayarının bozulması,
  • Rüzgardan dolayı antenin parçalanması, kırılması, yamulması, bir şeylerin çarpması,
  • Üzerine kar birikip çanağın yamulması veya ayarının bozulması,
  • Aşırı soğuktan dolayı lnb nin donması, içine su girmesi sonucu bozulması,
  • Uydu kablosunun kopması, kablo sallandığı için iç taraftan yırtılması,
  • Kablonun Çatlayan yerlerinden su girmesi,
  • Uydu kablosuna su girmesi sonucu receiver uydu cihazınızın bozulması,
  • Çanak anten montaj ayağının rüzgardan dolayı bir tarafın vidasının tuğlayı duvarı kırarak yerinden sökülmesi,
  • bagcılar sancaktepe uydu servisi servis hizmetleri olarak yaşanan sık olaylardan sadece bazılarıdır bu anlattıklarımız.