loader

Kirazlı mahallesi uydu servisi


kirazlı anten servisi

Kirazlı mahallesi uydu servisi firması bağcılar da hizmet vermektedir. Ortak çanak antenlerden tutunda kendinize ait olan ve sadece sizin kullandığınız çanak antenlerin ayarlarını ve kurulumlarını özenle yapıyoruz. Bazı kanalların çekmemesi durumun da çanak antene dokunmamanızı ve ayarları ile oynamadan kirazlı uyducu çağırmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü her sinyal yok hatası aldığınız da çanak anten bozulmuş dönmüş yerinden oynamış anlamına gelmez. O esnada sıklıkla yağan yağmurdan etkilenebilir antenler. Yağmur dindiği zaman eğer her hangi bir hasar oluşmadıysa yine de anteniniz eskisi gibi çekmeye başlayacaktır.

BONUS İÇERİK: Televizyon, uydu ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Bağcılar uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kirazlı uydu servisi iletişim bilgileri

Ayrıca Anten kablosunun çürümüş olması, sallanmadan dolayı içte oluşan kopukluklardan oluşan sinyal yok hatalarının yol açtığı sonuçların yanı sıra bozulan bir uydu cihazına da sahip olabilirsiniz. Eğer normal bir hatadan dolayı bozulduysa mutlaka ama mutlaka bir çanak anten tamir servisini arayınız. Bazen de anten ayarı gayet düzgün bir şekilde her hangi bir sorun yok ama bütün kanallar da görüntü kaybı var. Yani bütün kanalların ekranları titriyor. Ev sahibi hemen anten ayarı ile oynamaya başlar. Vidaları gevşetmeden sağa sola oynattığı çanak anteni çok fazla zorlar ve zedeler. Bu sefer de uyducu çağırıp kanallar çekmiyor dediğiniz de doğal olarak Kirazlı uydu servisi anteniniz bozuk der. Bu sefer de çanak anten değişikliği mecburen yapılmak zorunda kalınır. Ayar yapıldıktan sonra bir de bakılır ki uydu cihazı da bozuk. Bu sefer de uydu alıcısı değişmek zorunda kalınır. Çünkü baştan beri uydu alıcısı bozuktu ama kendim yapacağım diyerek çanak anteni de kırmış olurlar.

Anlattığımız bu durum sık sık yaşandığı için bir örnek vermek istedik. Bu anlatılanlar tamamen gerçek ve sıklıkla yapılan şeylerdir. Sizler de böyle bir durum da kalmak istemiyorsanız kendiniz müdahale etmeden lütfen size en yakın olan uydu servisi firmalarında yardım isteyiniz. 

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI
SERVİS :  0532 525 52 94
E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com
Her Gün 07:00 - 23:00 Arası Hızlı Servis

Kirazlı mahallesi uydu montajı

Bağcılar da anten servisi hizmetlerini yürüten firmamız kirazlı mahallesi uydu servisi olarak görev yapmaktayız. Hizmetlerimizden bazılarını sıralamak gerekirse;

Kirazlı uydu servisi anten kurulumları,

Televizyon montajı,

Kirazlı mahallesi uydu montajı,

Receiver kanal yükleme işlemleri, çanak anten yer değişikliği,

Kirazlı uyducu ve anten montajı yapan firmaların listesi,

Kirazlı mahallesi anten ayarı ve lnb ince ayar,

Gibi bazı hizmetlerimizden faydalanmanız için bizleri acil kirazlı mahallesi uydu servisi iletişim numaralarımızdan ulaşmanız yeterli olacaktır. Antenlerinizin lnb ince ayarlaması ve çanak anten  ayarını yaptırıp çekmeyen sinyal yok diyen görüntü kayması yaşadığınız sorunların çözümü için kirazlı uydu montajı ve anten hizmetleri firmasını lütfen arayınız. Ortak çanak anten sistemlerini kullanarak binanızın imajını bozan bir kaç tane çanak anten yerine ortak çanak anten sistemlerini kullanarak daha estetik bir yapıya sahip bina sahipleri olabilirsiniz.

Uydu montajının yapılması gereken yerlerden biri binanızın çatısındaki beton zemin ola asansör daireleridir. Asansör dairelerinin zemini genelde beton ile kaplı olduğundan bu tür yerlerde kirazlı uydu servisi tarafından montaj yapılmasının bir sakıncası yoktur. Binanızda asansör kullanmıyorsanız VEYA ASANSÖRÜNÜZÜN ÜZERİNDE BETON ZEMİN YOKSA FARKLI BİR SEÇENEK OLAN ÇATI ÇANAK ANTEN DİREĞİDE YAPTIRABİLİRSNİZ. Çatı direğinin olmaması durumun da üçüncü bir seçenek olan bacalara uzun saplama veya kancalar ile çift taraflı vida kullanarak vidalanabilmektedir.