loader

Pirinççi Köyü anten uydu servisi


Eyüp ilçesinin Pirinççi köyü uydu servisi ve çanak anten ihtiyaçları için pirinççi uydu servisi hizmeti veren firmayız. Pirinççi köyü Sultangazi ilçe sınırlarına komşu olan bir köydür. Mevki olarak yayla mahallesine giden yolu takip ederek yeşil yayla mezarlığı sapağından dönmeden hiç bir yere saplamazsanız eğer yokuş aşağı giden yolu takip ederek pirinççi köyünün içine kadar girmiş olacaksınız. Pirinççi köyü yolu üzerinden Kemerburgaz ve Göktürk bölgelerine de gidilebildiğinden dolayı pirinççi köyü ulaşım ve araç geçişi açısından oldukça trafiği yolun oluşan köylerdendir. 

BONUS İÇERİK: Televizyon ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Eyüp uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pirinççi uydu servisi anten ayarlama hizmetleri

Pirinççi uydu servisi firması olarak bizler sizlere en yakın pirinççi uyducu firmasıyız. Burada istek ve önerilerinizi bizlere bildirerek anında teknik servis ekibimizin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Pirinççi uyducu olarak bizleri hemen arayın. Merkezi uydu sistemleri apartman geçişleri sırasın da dileyen ikinci ve üçüncü televizyon için ayrı ayrı hatlar evine çekilmesini isteyebilir. Burada ek olarak kablo ücreti alınmaktadır. Pirinççi uydu montajı servisinden gelen çalışma arkadaşımız ek kablo çekme konusu için ek olarak ücret isteme yetkisine sahiptir. Burada önemli olan teknik servis ekibimizin yani pirinççi köyü uydu servisi ekimizin dairenize kablo çekerken yapmış olduğu çabaya göre değerlendirilmektedir. Merkezi uydu santrali hem kalite hem de binanızın dizaynı açısından çok önemli bir etkendir.

Pirinççi köyü uyducu

Pirinççi uyducu olarak sizlerin araması ile birlikte en geç bir saat içerisin de sizler için çanak anten montajı, televizyon askı aparatı ile duvara asma işlemleri, pirinççi anten ayarlama gibi sorunlar için pirinççi uydu servisi her zaman yanınızdadır. Burası son zamanlar da Arnavut köyünün çok fazla gelişmesi ile birlikte aynı şekilde değer kazamaya başlanmış oldu. Kısa zaman da buralara yeni yollar ve yeni eğlence merkezilerinin kurulması ile bir çok kişinin uğrak bir mekanı hale gelecektir. Aynı zaman da sıklıkla köye en son 

SERVİSİ İLETİŞİM HATTI
SERVİS :  0532 525 52 94
E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com
Her Gün 07:00 - 23:00 Arası Hızlı Servis