loader

Sümer mahallesi uydu servisi uyducu


Sümer mahallesi uydu servisi

Zeytinburnu Sümer Mahallesi uyducu firmasına yapacağınız çanak anten arızaları başvurusu ve televizyon montajı isteklerinizi hızlı bir şekilde alıyoruz. Sizlere en yakın olan Sümer Mahallesi uydu servisi tarafından görevlendirilen çalışma arkadaşımıza adres bilgilerinizi aktarmak suretiyle gün içerisin de ve hatta bazı özel durumlar da bir saat içerisin de hemen yanı başınızda oluyoruz. Kolaylıkla bizlere ulaşmanızı sağlayabilecek iletişim hatlarımızı kullanabilirsiniz.

BONUS İÇERİK: Televizyon, uydu ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Zeytinburnu uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI
SERVİS :  0532 525 52 94
E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com
Her Gün 07:00 - 23:00 Arası Hızlı Servis

Sümer mahallesi uydu servisi iletişim Noktaları

  1. Aşağıda belirtildiği üzere arama seçeneklerimizden istediğinizi deneyebilirsiniz. Yalnız telefon desteğinde bulunduğumuzdan dolayı telefon ile irtibata geçmeniz daha hızlı cevap almanızı sağlayacaktır. Merkezi santrallere bağlı bulunan televizyonunuz da bir hata ve sinyal yok hatası alıyorsanız bir yanınızdaki komşunuza televizyonunuz da bir sorun olup olmadığını sorabilirsiniz. Genel de merkezi sisteme bağlı olan televizyonların hepsi aynı anda bir sorundan dolayı bozulur. Yalnız anten servisini çağırdığınız da sadece ücreti sizin vermemeniz için diğer komşularınız ile görüşme yaparak uyducu çağıracağınızı ve bunun için de komple herkesten ücret alınacağını söylerseniz daha iyi olur.

  2. Birinci olarak sayfamızın SİZİ ARAYALIM kısmına tıklayıp telefon ve hangi saatleri arasında aramamızı istediğiniz saatleri seçerek anında sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz.
  3. İletişim sayfamızdan iletişim formunu doldurarak ta adres bilgilerini ve kısaca sorun veya isteklerinizi sunacak şekilde bizlere yazabilirsiniz.
  4. Acil servis cep telefon numaramız olan 0532 525 52 94 numaralı telefon numaramızı arayarak hızlı bir şekilde servis yönlendirmesi yapabilirsiniz.
  5. Ve son olarak sizlere en yakın olan şubemize gelerek randevu alabilirsiniz.

 

Sümer Mahallesi uydu servisi bünyesin de çalışan her bir servis elemanları işinde gerçek anlamda uzman olanlar ile çalışıyoruz. Ayrıca normal hayatında teknoloji ve uydu sistemlerine çok meraklı olan, maddi gelir için çalışmak bir yana gerçek anlamda işini severek yapıp sağlam bir şekilde yaptığı için çalışan, dürüst, ahlaklı ve kimseyi kandırmadan doğru bir şekilde çalışan çalışma arkadaşlarına sahibiz. Zeytinburnu mahallelerinin hepsine uydu anten arızaları için çalışmalar sürdürmekteyiz. Buradaki mahallelerde meydana gelecek çanak anten sorunları veya Sümer Mahallesi uydu montajı işlemi ihtiyacı için bizler hemen acil olarak orada bulunmaya hazırız.

sümer uydu servisi

sümer mahallesi uyducu