loader

Yeşiltepe mahallesi uydu servisi, uydu montajı


zeytinburnu-yesiltepe-mahallesi-uydu-servisi

Yeşiltepe mahallesi uydu servisi firması yer tarifi olarak, İstanbul Avrupa yakasın da bulunan Zeytinburnu ilçesinin bir mahallesinde faaliyetini sürdürmektedir. Zeytinburnu’nda ve Zeytinburnu yakınında bulunan diğer bir iki semte de Yeşiltepe Mahallesi uydu montajı tarafından çanak anten montajı yapılmaktadır. Eski binalarınızın dış yapısını ciddi anlamda bozan çanak antenlerden kurtulmak ve her gelen kiracı veya ev sahibi değişikliğinde yeni çanak antenlerin sökülüp takılmasından sizlerde bıktıysanız buyurun  ortak çanak antenler veya merkezi uydu sistemleri tam size göre. Evinizin dış duvarından evin içine kadar giren kabloların aksine binanın arka cephesinden, havalandırma boşluğundan, binanın arka tarafından veya dış cephe yapmadan evvel de binanın yüzeyinden atmak suretiyle kabloların atılması, bütün bina daire içerisindeki kabloların yenilenmesi Yeşiltepe mahallesi uydu servisi tarafından detaylı olarak yapılmaktadır.

BONUS İÇERİK: Televizyon, uydu ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Zeytinburnu uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zeytinburnu semtine bağlı olan bütün mahallelerde geçerli servis ağı olan  Zeytinburnu acil uydu servisi vermiş olduğunuz adrese göre en kısa sürede anında kapınızda. Kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetimiz, kullandığımız malzeme ve servis elemanından çok memnun kalacaksınız. Bizleri yakın arkadaşlarınıza tavsiye ederek onlarında cadde, cadde ve sokaklarda  aramaktan kurtarmak için bizleri dostlarınıza tavsiye edebilirsiniz. Evinizin konforunda dışarıya bile çıkmadan bizleri arayabilir, adres bilgilerinizi vererek Veliefendi mahallesi uydu servisi talebi oluşturabilir ve anında doğrudan evinize gelmek için teknik  servis talebinde bulunabilirsiniz. 

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI
SERVİS :  0532 525 52 94
E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com
Her Gün 07:00 - 23:00 Arası Hızlı Servis

Yeşiltepe mahallesi merkezi uydu sistemleri santraline geçmek için hemen bizi arayın vaktinizi boşa harcamayın. En makul fiyat ve istemiş olduğunuz ürün kalitesine göre ürün fiyatlandırılması yapılmaktadır. Bu ürünler birebir değişim garantisi olan next garantisi altındadır. Yeşiltepe mahallesi uydu montajı ve merkezi uydu santrali tarafımızdan yeniden kurulmaktadır. Bu kurumlar uzman ekibimiz tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Merkezi uydu santrali montajı yapıldıktan sonra bazı dairelerin televizyonları çalışmamaktadır. Bu çalışmama problemleri teknik servisimiz tarafından en son olarak bütün dairelere tek tek bakılarak kontrol edilip Yeşiltepe Mahallesi uydu servisi ekibi tarafından problem giderilmektedir. Bu ayarlar tamamen ücretsizdir ve her hangi bir ek ücrete tabi değildir. Malzeme kullanımın da ek olarak ücret yansıtılacaktır. HD veya SD yayın veren uydu cihazlarını Yeşiltepe Mahallesi uyducu tarafından tenin edilmektedir. Başka yerde alıp kurulumun yapmanıza gerek kalmadan ek olarak ücret istemeden sadede cihaz parası vererek kurulum yapılabilmektedir.

Yeşiltepe mahallesi uydu servisi hizmetleri

Çanak antenlerin sağlam olması için montaj yapılan zemin ve durum sağlamlık durumu çok önemli bir etkendir. Bu durumu Yeşiltepe mahallesinde uyducu arama faaliyetleri sürdürülürken özellikle dikkat edilmesi gerekir. Çanak anten ayağı yer zeminde çelik dübel veya plastik dübel kullanılmaz. Beton olan bölgeye çelik dübel, tuğla ve sağlam sıva olan yerlere plastik dübel takımı yapılması esastır. Bacaya da çanak anten montajı yapılabilmektedir. Hiç bir mahsuru yoktur, yeter ki yer sağlam olsun.