loader

Av Tv Frekans, Kanal yayın hayatına başladı


av tv frekansı

Türkiyede gerçek anlamda tamamen avcılıkla ilgilenen bir televizyon kanalının eksikliğini üstümüzden atacak olan av tv yayın hayatına resmen başlamış oldu. Bu televizyon kanalı avcılıkla ilgili olan bütün görüntüleri, avcılığın püf noktaları ve yararlı olabilecek programları ekranlara taşıyacak olan av tv'yi merakla bizlerde bekliyoruz. 

Av tv de yayınlanacak olan programların ve programcıların isimlerinin bazıları bellir olmaya başladı. işte o isimler

 1. Hüseyin Pir ile av tutkusu,
 2. Rahmi Doğan ile Uçar Avları,
 3. Hot Shot,
 4. Pastel Benekli,
 5. Balık-Olta,
 6. Serdar Bakal ile Avdayız,  
 7. Tezcan Avcılar ile Av Zamanı,
 8. Gezen Avcı
 9. Foto Av,  
 10. Av tv ekranlarında yayınlacak olan programların sadece bir kaç tanesi

Fuar ve sktürel görüntüleridne olacağı kanal da tamamen kara ve deniz avcılığı üzerinde yayın yapılması bekleniyor. İzleyicilerin de kendi av videolarını çekip gönderebilecekleri kanal da ülkemize yeni bir belgesel kanalınında kazanılacağı bilgisini sizlere bildirmek isterim.

Av tv frekans bilgileri, nasıl eklenir?

Bu belgesel kanalını sizlerde televizyon ve uydu alıclarınızın kanal listesine eklemek istiyorsanız, öncelikle kendinden dahili uydu alıcılı televizyon veya harici olarak kullandığınız receiver uydu alıcınızın ayarlamasını iyi derecede bilmeniz gerekmetedir. aksi taktirde diğer bütün kanalları silebilme tahlikenizin olduğunu hatırlatmak isteriz. Av tv frekansı için burada yayınlanacak olan kanal bilgisini inceleyip uydyu alıcılarınıza kaydetmeniz gerekir.

Öncelikle manuel arama bölüöüne giriş yapın bu kısımda frekans yazan yere 11833 frekansını yazın. ardından o sayfada bulunan sembol oranı yazan yere 6250 yazın. ve alt kısımda veya sembol oranı yazan yerin üst kısmında bulunan polarizasyon kısmına ''V yada DİKEY'' seçeneğine getirin. son olarak FEC değeri isteniyorsa oraya 5/6 seçeneğini tıklayın veya otomatik seçeneğide olur. eger fec yazan her hangi bir yer yoksa kaydet deyin veya arama tuşuna basın. bu seçenekler bir çok televizyonda aynıdır. bazılarında değişebilir.

 1. Kanal: Av tv
 2. Frekans: 11833
 3. Sembol: 6250
 4. Polarizasyon: V - Dikey
 5. Fec: 5/6