loader

Çanak anten montajı servisi


çanak anten servisi

Çanak anten montajı nasıl yapılır, çanak anten servisi ve uydu montajının nasıl yapıldığını sizlere burada anlattık. Buyurun lütfen makalemizi güvemle okuyup kendi çanak antenlerinizi kurmayı deneyebilirsiniz. Çanak antenlerin montajını yapmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. komşunuzdan tanıdıklarınızdan  duyduğunuz gibi eskiden çanak antenimi kendim kurardım demeleri sizinde sıfırdan yeni bir çanak anten montajı kurulumunu yapacağınız veya oluşan bir arızayı kendimde yaparım anlamına malesef gelmemektedir. çanak anten montajını yapmak gerçek anlamda uzmanlık gerektiren ve profesyonel cihazlar ile yapılan çalışmalardır.

Çanak anten montajı resimli anlatım için tıkla

çanak anten montajı nasıl yapılmalıdır?

antenlerin en büyük özelliği rüzgarı tutuyor olması ve üzerine biriken kardan dolayı antenin bozulması an meselesidir. Durum böyle olunca anten montajına başlamak için öncelikle montajın nereye yapılacağı konusunda çok iyi bir seçim yapmanız gerekmektedir. anten montajının daha doğrusu anten ayağının doğru düzgün bir halde yapılmadığı zaman anten yamulması, yamukluğundan dolayı sinyalin çok zayıf gelmesi, lnb ince ayarın yapılamaması, saplanan vidaların yerinden çıkması gibi kötü sonuçlar doğurabilmektedir. 

Çanak anten montajı

Küçükköy uydu servisi olarak sizlere tavsiyemiz yeni sıfır bina yapılırken üzerine anten direğini yapmanızdır. çatıya yapılan anten direklerini betona gömmeli şeklinde yapmanızı tavsiye ederiz. yoksa çatıda anten montajını yapacak her hangi bir yerin olmaması durumun da bacalara yapmak zorunda kalınıyor genelde.

çanak anten montajı yapacağınız yeri seçmek için çatınızda beton olan bölgeler varsa. mesela binanın asansür dairelerin östü şayet betondan yapıldıysa buraya montajının yapılmasını tavsiye ederiz. sonrasında sorun yaşamayacağınız en güzel yerdir bu bölgeler. genel olarak yeni binalarda bacalarda artık yapılmadığından dolayı beton yer yoksa içiniz zor demektir. konu hakkında yardım almak için lütfen 0532 525 52 94 numaralı hattımızı arayınız.