loader

Çanak anten çeşitleri


Bir çok çanak anten modelleri vardır. Bunlardan en çok kullanılan yani üniversal olarak adı koyulan çanak anten çeşitleri  olan 85 veya 80 cm lik çanak anten modelidir. Aslında türksat için çanak anten alacaksanız boyutunun pek önemi yoktur. kapsama alanı türkiye konumun da olan bu uydumuz 60 cm lik küçük çanak antenle de tamamen yüksek kapasiteli bir yayın alma şansınız oldukça yüksek. Bu sebeple balkona evin yan duvarına çanak anten alacaksanız çöok fazla büyük olmasına gerek yoktur.

Çanak anten çeşitleri nelerdir?

Antenlerin modelleri ve türleri gibi fiyatları da değişmektedir. Bunların en çok tutulan modeli parabol olan modellerdir. Bu antenlerin sac kalınlığına dikkat etmeniz antenin ömrü için oldukça önemli bir etkendir. Çok fazla bütçe ayırmadıysanız normal bir çanak anten modeli almanız yeterlidir. Yani konunun başında da belirttiğimiz gibi 85  santimlik antenler işinizi görecektir. pas tutmaya dayanıklı olan ve kanlın saclardan oluşan antenlerin ömrü diğerlerine göre oldukça yüksektir. Çünkü bir çok çanak antenbir senesini doldurmadan paslanmaya başlar ve hatta inanmayacaksınız ama iki sene içerisinde yüksek rüzgar alan bir çanak anten yamulur değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

çanak anten çeşitleri oldukça fazla olmakla birlikte ev de çanak anten kurulu yapılacak, çiftliğme anten montajı yaptırmak istiyorsunuz veya aldığınız gemi tekne gibi hareket eden konumları değişen bir yere mi çanak anten çeşitlerini inceleyip almak istiyorsunuz?

İşte bazı çanak anten modellerimizden bazıları?

Çanak Antenler

Delikli çanak antenleri denediniz mi? bulunduğunuz yer rüzgar çok fazla alıyorsa yani birazda olsa şehrin dışında kalıyorsanız delikli çanak anten modelini tercih etmeniz en güzel olanıdır. rüzgardan etkilenmeyen sallanmayan ve kırılmayan antenleri çok az daha fazla para vererek sahip olabilirsiniz. diğer antenlere göre az daha pahalı olan antenleri bir kere almanız da fayda var. unutmayın sahte ve yan sanayi ürünler alarak aslında daha çok masraf yapmış oluyorsunuz. kaliteli çanak anten modelini almanız sizin için ikide bir bozulan çanak antenler, kırılılan sallanan bir daha bir daha çanak anten değişikliği yaşamamak için mutlaka orjinal yedek parça olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz.

 

 


120 Cm Çanak Ante...

120 Cm Çanak Ante...

60 - 65 cm next ç...

60 - 65 cm next ç...

Atlanta marka uyd...

Atlanta marka uyd...

45 cm küçük çanak...

45 cm küçük çanak...

BAFF çanak anten...

BAFF çanak anten...

Next 85 cm delikl...

Next 85 cm delikl...

Next nextstar del...

Next nextstar del...

Next nextstar 90 ...

Next nextstar 90 ...

NEXT 85 CM kalite...

NEXT 85 CM kalite...