loader

En yakın uyducu, çanak antenci


İstanbul da en yakın uyducu aramak için bulunduğunuz ilçeyi de ekleyerek en yakın uyducu diye kelimenin sonuna yazarak uyducu aramasını yapmalısınız. Bu şekilde yapmadığınız zaman sizlere çok uzak olan uydu servisi firmaları çıkabilir.

Hayatın koşuşturmasın da bazı zamanlar kısa süreli zaman kısıtlaması yüzünden iki ayağımız bir papuça girmektedir . tabiri caizse aceleden e yaptığımızı bilemedişğpimiz hallere börünebiliyoruz insanoğlu olarak. kısıtlı zamanınız varsa ve o esnada evinizde meydana gelen elktronik ev aletlerinde bozulmalar meydana gelmişse ve bunu en kısa süre de yapmak istiyorsanız size en yakın teknik servis telefonlarına ulaşmak veya o esnada hiç bir işi olmayan ya da işi olupta henmen size gelebilecek olan en yakın  uyducu telefonlarına ulaşamak için hemen burada uygulanan bilgileri yazabilirsiniz.

En yakın uyducu telefon ve web sayfaları

Web sayfası: Gaziosmanpaşa uydu servisi TELEFON: 0532 525 52 94

Web sayfası: Bayrampaşa uydu servisi TELEFON: 0532 525 5294

en yakın uyducu

İstanbul en yakın uyducu

İstanbul avrupa yakasın da olmanız ve bayrampaşa merkez ve mahalleleri, gaziosmanpaşa merkezi mahallesi ve diğer bütün mahalleler, sultangazi bütün mahalleleri, esenler ve esenlerden sonra gelen bağcılar, güngören, güneşli, zeytinburnu gibi yerlerinde bütün mahallelerine uydu teknik servis hizmeti sağlamaktayız. aynı zaman da arnavutköy ve hadımköy bölgelerinde de çanak antenci arkadaşımız bulunmaktadır. 

En kısa süre de bizlere ulaşmanız halinde en yakın uyducu bilgilerini size en yakın şyubemize bildiririz. bu şubemizde sizin hemen yakınızda olan teknik servis gelen arkadaşımız ile irtibata geçer. işinin ne zaman  biteceğini en kısa sürede ne zaman geçebileceği bilgileri alınır. O esnada uzman arkadaşımızın işi biraz uzun sürerse hemen en kısa süre de yeni bir çanak antenci ile irtibata geçilir. farklı şubelerimizden de teknik servis personeli gönderebiliyoruz.  Burada anlatılanları evinizde uygularsanız televizyonunuzun sinyal olmadığı durumunda da belkide teknik servise gerek kalmadan kendinizde o kontrolleri yaparak hatanın nerde olduğunu anlayabilirsiniz.

 Öncelikle uydu alıcınızın arkasodna bulunan konnektör kısmını kontrol etmenizi önermekteyiz. bu konnektörler bazen kendiliğinden çıkmakta veya kopmaktadırlar. bunu kontrol ettikten sonra evin içinde bulunan camdan balkondan içeri giren veya duvarın içinden gelen anten kablosunu kontrol ediniz. kopukluk olup olmadığını kontrol ederek ve belkide sorunu çözebilecek derecede kolay olacak bir tamirse en yakın uyducu firmasına aramanıza gerek bile kalmaz.

Bir önceki makalemizde merkezi uydu sistemleri fiyatları , merkezi uydu santrali ve ucuz merkezi uydu santrali konusunda deneyimlerimizi paylaştık. bu yazımıza da göz atabilirsiniz.