loader

Çanak anten değiştirme


Çanak antenlerin bir numaralı sorunları yılların üstünden geçmiş olması ve paslanmış kırılmış olmalarından kaynaklanmaktadır. Rüzgara çok fazla maruz kalan çatı antenlerinin sallanmadan dolayı kaynaklanan ortadan kırılan ayak kısmından sallanan bu antenlerin yerine mutlaka bir yenisinin montajının yapılması gerekmektedir. Bu çanak antenler marka ve modeline göre değişmektedir. çatı anteninizin yeri çok fazla trüzgar alan bir yerdeyse delikli çanak antenleri sizlere öneriyoruz. bunlar hakkında detaylı bilgiye sahip olan teknik servis elemanlarımızla çanak anten alma istişaresini yapabilirsiniz.

çanak anten değiştirme

Çanak antenler marka ve modeline göre değişkenlik göstererek bir kaç yıl veya 15 sene bile dayanma süresine sahip olan çanak antenlerde mevcuttur. çanak anten değiştirme  ihtiyaçlarınızı bizden temin etmek için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Eğer yeterli olabilecek derecede çanak antenler ile ilgileniyorsanız çanak anten değiştirme işlemlerini sizlerde çkolay bir şekilde yapabilirsiniz. bu antenlerin hangi yöne baktığını nasıl çalıştığınız ve bunlarla ilgili olarak hangi yönde türksat hodbird digitürk astra gibi yönlerini önceden tahmin etmenin zor olduğuı yön tahmininde bulunmanız için kullanılan programlardan veya sağınızda solunuzda bulunan antenlerin yönlerine bakarak yardım ve ipucu alabilirsiniz.

Antenler rüzgara karşı dayanıksız olmalarına karşın balkonda ve evinizin yan duvarlarında uydu montajı yapılmış olan antenler daha fazla dayanmaktadır. ne kadar yüksek bir yerde olursa o kadar rüzgar alacağından dolayı çanak antenlerin rüzgardan etkilenmemesi için çatınızda duvar varsa o yüksek duvarın şeken bir yanına montajını yapabilirsiniz. rüzgardabn dolayı yamulan çanak antenlerde malesef çanak anten değiştirme işlemi uygulanmalıdır.