loader

Tek çanak montajı


Tek çanak anten montajı

Eskiden neredeyse her hane de çift çanak anten kullanılırdı. Ama şu an da gözlemlediğimiz kadarıyla pek kimse ikinci bir çanak antene ihtiyaç duymuyor olacak ki sadece tek çanak montajı yapılıyor. Bu yüzden çanak anten maliyetleri çift çanak antene göre çok daha az çıkmaktadır. iki tane çanak anten setinin alınması sonucun da şu anda tek çanak antene göre neredeyse bir katı daha fazla maliyet demekti. Çünkü her bir malzeme den ikişer tane alınıyordu. pakete ilave olarakta ikinci bir çanak anten ile normal çanak anteni birleştirmek için araya birleştirici aparat konularak artı olarak maliyet anlamına gelirdi.

Tek çanak anten seti ile istediğiniz uyduyu bağlıyoruz. Türksat çanak anteni kurmak isterseniz, Hodbird, Digitürk gibi çanak antenlerin montaj hizmetleri için de istediğiniz yön tayini için yardımcı oluyoruz. En sık kullanılan çanak antenler arasın da ülkemiz de Türksat 42E olmaktadır. Bu uydu yönü Ülkemiz den bakıldığı zaman kıble tarafına denk gelmektedir. Yani sizler şayet komple uydu seti alarak kendiniz montaj yapmak istiyorsanız, Namaz kılınan tarafa yönelirseniz kıble yönünü bulmuş olursunuz. Dolayısıyla kıble yönünü bulduğunuz da türksat çanak anten yönünü de bulmuş olacaksınız.

Komple uydu seti 

Tek çanak montajı için servis numaralarımızı not almayı unutmayın. Her an söylenilen adrese gelerek komple uydu seti kurulumunu yapıyoruz. Çanak antenleri ve uydu kablolarını başka yerden alıp eve kadar getirmenize artık gerek yok. Komple uydu seti için firmamızla iletişim halinde olursanız, hem düşük bir ücret karşılığın da çanak anten, uydu kablosu, Lnb, Uydu alıcısı ve  + tek çanak montajı yaptıra bilirsiniz.

Sizler istediğiniz malzemelerin isimlerini telefona bakan arkadaşımıza söyleyerek teknik servis elemanlarının mazlemeyi tedarik etmesini ve söylemiş olduğunuz saatte bulunduğunuz mekana gelmelerini isteye bilirsiniz. Her fırsatta sizlere en kaliteli hizmet ile en uygun fiyatların bir arada olduğu mantığını sizler için yenileyip ucuz fiyat garantisini müşterilerine sunarak %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.