loader

Merkezi uydu sistemleri ücretsiz keşif


Son zamanlar da Merkezi uydu sistemleri bir hayli popüler olmaya başlamış durumda. En küçük binalar da bile artık bu sistemler kullanılıyor. Fiyat olarak ve seçenek olarak birçok firma markası ile çalışmanızdan ziyade, tertemiz bir görüntüye sahip olmak için bunu mutlaka yapmalısınız. Merkezi uydu sistemleri ücretsiz keşif desteği veren firmamıza danışarak binanızdaki toplam daire sayısını, kaç adet çanak anten izlemek istediğinizi, daire kablolarının yenilenmesi gerekip gerekmediğini ayrıntılı bir şekil de ararsanız kısa sürede ne kadar para ödemeniz gerektiği konusun da arkadaşlarımız sizlere bilgi vereceklerdir.

Merkezi uydu sistemleri keşif talebi

Genel de yeni binalar da yapılan bu sistemlerin eski binaların da onarımlarını yapıp a dan z ye bakım yaptırmak isteyen bina daire sahipleri binanın dış yüzeyinden sonra Merkezi uydu sistemleri ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Yaptığımız çalışmalar sonucu küçük apartmanlar da merkezi santral kurulmadan sadece bina ortak çanak anten ile yayın verildiğini görmekteyiz. Az daire olduğu için 4 veya 8 çıkışlı lnb ile işler halledilmiş olabilir. Fakat daire kabloları çanak antenlere doğrudan bağlandığı ve bu kablolar tamamıyla dışarda olduğu için, Bu kabloların içine su girmesi ve kabloların bozulmasından sonra sıfır bina da bile daire kablolarının dışardan bir şekilde sarkıtıldığını görmekteyiz.  Buna sebep olmamak için az daire olsa bile en azından 8 çıkışlı bir santral kullanılması ve daire kablo uçları dışarda değil de iç tarafta olmasını savunmaktayız. Böle olduğu zaman kablo ömrü uzamış olmakta, çanak anten sallanması, bozulması kopmasının haricin de başka arızaların neredeyse hiç yaşanmadığı bir Merkezi uydu sistemleri keşif için bizi mutlaka 0532 525 52 94 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Merkezi uydu sistemleri ücretsiz keşif

Merkezi uydu sistemleri ücretsiz keşif desteğimizi böyle küçük binalarda değil de gerçek anlamda merkezi santral kurulumlarını gerektirecek binalara vermekteyiz. Bina ortak antenler için keşif desteğimiz bulunmamaktadır.