loader

Haznedar Uydu Servisi


haznedar uydu servisiHaznedar uydu tamircisi olarak Güngören ilçesi İstanbul Avrupa yakasın da olmakla birlikte burada bulunan haznedar uydu servisi firmamızın ismi ile uydu sistemleri dalında hizmetler vermekteyiz. Başlıca yaptığımız çalışmaları sırayla sıralamak yerine televizyonun çalışması için gerekli olacak bütün malzemelerin satışını ve montajını yapıyoruz. Evde tamir ederek özel servis ile sorunları kökünden hallediyoruz. Sıklıkla karşılaştığımız konuların başında mevsimsel olarak değişim göstermiş olsa da Uydu kablolarının bozulduğuna şahit oluyoruz. Aynı zaman da sadece kablolar değil de bazen LNB bozulmaları ve bazen de çanak antenlerin yönlerinin kaybolduğuna şahitlik etmekteyiz.

BONUS İÇERİK: Televizyon, uydu ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Güngören uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haznedar uydu servisi ortak anten tamiri

Aynı apartman da oturan kişilerin tek bir tane çanak anten ile bütün binaya hizmet vermeleri yerin de bir karar olduğunu düşünüyoruz. Herkesin kendine ait bir çanak anteni olsa da yeni taşınan kiracı veya ev sahibinin hemen kendi çanak antenini kurmak yerine haznedar uydu servisi firması ile yapılan görüşme sonucu yukarda bulunan ortak antene kablonun bağlanıp televizyonun kurulması için gerekli hizmetleri vermekteyiz.

Binanın yaşı ve oturan kişileri de yakından ilgilendiren merkezi uydu santrali seçimi veya ortak anten seçimleri genel de tek başına alınan kararlar değildir. Bütün binayı ilgilendiren bu kararın herkes tarafından onaylanması gerekir. Yoksa tek bir kişinin onaylamaması aslında pek bir şey değiştirmez. Bu bir kişinin ücreti diğer kişilerin alacaklarına eklendiği zaman çok çok 15 Türk Lirasını fazladan vermiş olacaksınız. Yalnız bizler haznedar uydu montajı olarak şahitlik ediyoruz ki böyle ortaklık yaparak alınan kararlar da ücretin çok fazla önemli olmadığını ve bütün sorunun birbirlerine olan güvenden kaynaklandığını görmekteyiz.

Haznedarda uydu antenci

Bir, iki kişinin ödememesi diğer kişilere inat gibi gelmekte ve bu durum karşısın da alınan kararlardan vazgeçilmesine neden olmaktadır. Herkesin kabul edilmesi gereken kararları fiyasko olarak sonuçlanması ne kadar üzücü bir durum olduğunu ilerleyen seneler de çatının kırılmadık kiremit kalmaması, çatı için milyarlarca masraf yapılması ve bizler haznedar uydu ayarı olarak şahitlik ediyoruz ki o zaman ortak sistemlerin kurulduğunu görmekteyiz.