loader

Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi


Akıncılar uydu servisi

Akıncılar Mahallesini duymayanınız yoktur sanırım. Burası Güngören bölgesine bağlı olan bir mahalle olduğunu söyleyelim. Buna bağlı olarak çalıştığımız ve firmamızın Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi ismi ile birlikte sizlere komşu geldiğimizi söylemek isterim. Aynı mahallenin insanları olarak yıllarca burada bulunan insanlara emek verdiğimizi ve kısa bir zaman içerisin de mahallenin neredeyse tamamının uydu sistemlerinde oluşan arızaları onardığımızı söyleyelim.

BONUS İÇERİK: Televizyon, uydu ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Güngören uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

akıncılar mahallesi uydu tamiri

Bizlere bağlı olarak çalışan birçok ilçe de arkadaşlarımız bulunuyor. Hepsi de oluşabilecek arızalara karşı tedbirli olmakla birlikte bizlerden telefon beklemektedirler. Bizler sabah işe başlarken sadece dükkan da oturan servis elemanlarını görmezsiniz. Bizler İstanbul’un Avrupa yakasının neredeyse tamamına hizmet verdiğimizden dolayı bazı bölgeler de durmak maksadı ile çalışma arkadaşlarımızı oralara yönlendiririz. Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi ismi ile hareket eden arkadaşlarımız te bir yerden yönetilmekte ve bunun yanın da aynı fiyatlar ile iş yaptıklarını hatırlatalım.

Fırtına ve dolu yağışında etkilenen çanak antenlerin yeniden ayar yapılması gerekebilir. Çünkü çanak antenler hassas bir ayar ile yapıldığından dolayı küçücük bir esnetme veya yerinden oynaması bütün kanalların kaybolmasına ve özellikle dijital platformların kullanıldığı cihazlarda hiç mi hiç anten sinyali çekmeyebilir. Akıncılar Mahallesi Çanak Servisi ile yapacağımız tamirleri senelerce anteni kullanmanıza neden olacaktır. Her fırtına da çanak anten elbette bozulmaması gerekir. Eğer her zaman dönen bozulan bir antene sahipseniz bunun bir usta tarafından tespit edilmesi gerekir. Antenin bağlı bulunduğu direği eğer çatı yaparken yaptıysanız ve çatıya montajını yaptıysanız çanak anten ayağının dönme ihtimali yok yüksektir.

Akıncılar uyducu

Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi sizlere bu konuda yardımcı olarak antenin yön kaymasının nedenini sizler için tespit edebilmektedir. Genel anlamda anten arızaları antenin çok fazla eskimesinden dolayı da neden olabilmektedir. Eskimiş antenlerin esneme payları oldukça fazladır. Bu nedenle fırtınanın etkili olduğu yöreler de kalın saclı orijinal çanak antenleri kullanmanız gerekir. Yoksa ikide bir çanak antenci ile uğraşmak zorunda kalırsınız.