loader

Güven Mahallesi Uydu Servisi


Kısa zamanlı işlemlerin arasın da yer alan televizyon ve uydu servisi Güven Mahallesi Uydu Servisi ile yeni bir boyut kazandırmış oldu. Kısa zaman da yapılan hizmetlerimizden bazıları uydu montajı veya televizyon kurulumu olmuştur. Bizleri yalnız bırakmadığınız için ve bizlere güven duyduğunuz için sizlere çok ama çok teşekkür ederiz. Firmamız açıldığı yıllardan beri hep aynı kadrosu ve aynı yerin de hizmet vermektedir. Aynı kadro olmasının nedeni birbirimize olan güven ve yaptığımız işi çokça seviyor olmamızdan kaynaklanmaktadır.

BONUS İÇERİK: Televizyon, uydu ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Güngören uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bizlere olan güveninizin sarsılmaması için elimizden geleni yapmakta ve bununla ilgili de çözümler ile birlikte yeni fikirler aramaktayız.

Güven mahallesi uydu anten tamircisi

guven mahallesi uydu servisi

Yeni alınan son sistem televizyonları kullanıma açmak için televizyonu eve siz bile getirseniz teknik servisi beklemeniz gerekir. Yetkili servislerden randevu aldıktan sonra aynı gün veya bir sonraki güne randevularınızı almaktadırlar. Fakat bizler Güven Mahallesi Uydu Servisi olarak bazı televizyon markalarının bir ay sonrasına randevu verdiklerini duymaktayız. Evet, yanlış duymadınız. Tam bir ay veya en az iki haftalığına randevu günü verilmektedir.

Güven mahallesi uyducu

Böyle bir durum da ister kapalı kutuda olan televizyonu kendiniz açın isterseniz de yetkili servisi bekleyin. Bizler Güngören güven mahallesin de uyducu olarak televizyon kurulumunu yapıyoruz yalnız yetkili servis açmadığı sürece hasarlı bir şekil de kutudan çıktığın da servis tutanak formu düzenleyemediği için ve onlar kutudan çıkarmadıkları için garanti dışı kalacaktır. Taşınma esnasın da zarar gören televizyonlar servis tarafından yenisi ile değiştirebilirler, yalnız servisin kendi kendine televizyonun kırıldığına veya müşterinin kırmadığına inanması gerekir. Bunun için de sizler kutuyu açarsanız ve kutudan sağlam olarak çıkmazsa sizin üstünüze kalacaktır.

Güven Mahallesi Uydu Servisi olarak tecrübelerimize dayanarak söylemeliyiz ki televizyon alırken tamam kalitesi çok önemli olabilir ama kalitesinin dışında teknik servisin de çok önemli olduğunu söylemeliyim.