loader

Ali Fuat Başgil Caddesi Uydu servisi


Başlıkta da belirtildiği gibi bizler Ali Fuat Başgil Caddesi Uydu servisi olarak 500 evler civarına bakan bir özel teknik servis firmasıyız. firmamızın genel olarak çalışma mantığı burada ve bu bölgemize yakın olan yerlerin ev ve iş yerlerine çanak anten montajını yaptırmak, bunun yanın sıra bozulan antenlerinde ayarlar konusunda siz değerli kullanıcılarımıza yardımcı olmaktır. Kendiniz bir sorun oluştuğu zaman bizimle iletişim halinde olduğunuz da hemen vermiş olduğunuz adresinize bu konuların uzmanı olarak arkadaşımızı göndeririz. Onun sonrasında ilk olarak telefon açtığınız da normal servis ücreti ne ise bunlar telefonda sizlere aktarılır.

Uydu servis ücretine malzeme dahil mi?

Normal servis ücretinin yanı sıra kullanılacak yedek parçanın da artı olarak ücreti alınmaktadır. Malzeme dahil servis ücreti biz de bulunmamaktadır. Kullanılacak bütün malzemeler servis bedelinin dışında tutmaktadır. Komple her şey dahil servis bedeli tarafımızca uygulanmamaktadır. Dilerseniz servis çağırmadan önce normal servis bedeli fiyatını, bozuk olduğuna inandığınız veya telefonda ki uzman arkadaşımızın görüşüne istinaden olası bozuk malzemelerin fiyatını sizlere telefon da aktarabiliriz. Zaten bunların dışında ve bununla birlikte gerekli olan bütün malzemeleri de yanımız da getirdiğimizden dolayı hem zaman konusun da hem tasarruf konusun da gayet kazançlı çıkacaksınız.

Hangi bölgelere servis gider?

Gaziosmanpaşa ve Bayrampaşa’nın birçok mahallesine anten siparişlerinizi iletebilirsiniz. Aynı zaman da burada dükkanınız varsa bu dükkanların da komple kablo çekme dahil olmak televizyon montajına kadar detaylı bir şekilde hizmet veriyoruz. Sizlerde ikide bir bozulan antenlerin sorunlarını kalıcı olarak çözmek istiyorsanız Ali Fuat Başgil Caddesi Uydu servisi iletişim bölümlerimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.