loader

Hangi marka televizyon almalıyım


Televizyon çok eskiden olduğu gibi şu anda da hayatımızın ayrılmaz bir parçası ve evlerimizi güzelleştiren güzel objelerdir. Hangi marka televizyon almalıyım ve hangi marka fiyat ve performans açısından daha iyi sonuç vereceğini anlamak zor bir seçenektir. Özellikle televizyondan anlamıyorsanız yanlış seçim yapma şansınız çok fazla olacaktır. Televizyonların marka ve model olarak gözlemlendiği zaman yüzlerce televizyon boyutları, ekran modelleri ve markaların birbirinden değişik olan panellere sahip olan televizyonlar var. Bunların hangisini alabilirsiniz? Hangi marka televizyon almalıyım diye soracaksanız şimdi sizlere işim püf noktalarını anlatacağız.

Ülkemizde iyi olarak adlandırılan televizyonlarda bir sıralama yaptık. Bu sıralama da en kaliteli olarak gösterilen ve bunun yanında müşteri memnuniyetinin de fazla olduğu televizyon markalarını ve bununla ilgili nasıl üretildiği konusunda sizleri fikir sahibi etmek için birkaç kelime bile olsa yazma gereği duyduk.

Burada sadece birkaç tane televizyon markasını yazdık. Bizler uydu teknik servisleri olarak sadece en çok satılan, kullanıcının çok fazla memnun kaldığı televizyonlar ve bizlerin çok fazla tanımış olduğu markalara yer verdik. Diğer televizyon modellerinin burada yazılmamış olması kötü olduğu anlamına gelmemektedir. Teknik servis ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde inceleme yapıldıktan sonra bu liste oluşturulmuştur.

Hangi marka tv?

(Sıralama alfabetik sıraya göre yapılmıştır. Kalitesi veya iyi olduğu anlamına gelmez)

LG

lg tv

Bu ilk olarak tanıtılan televizyon marka LG ismi altında televizyon üretmektedir. LG televizyonlar dış tasarımı çok sağlam bir televizyon modelidir. Özellikle diğer televizyonlara kıyasla bakıldığı zaman biraz daha ağır olan televizyonlardır. Ekran görüntüsü ve kalitesi ile hangi marka televizyon almalıyım konusunun en başında yer alan bu marka, gerçekten de tercih edilmesi gereken bir televizyon modelidir.

SAMSUNG

samsung televizyon

Samsung televizyon markası en çok satılan kaliteli marka ve modeller arasında yerini korumaktadır. Dış tasarımında birçok yenilikler tasarlayan bu televizyonlar, kullanıldığı parlak ve kaliteli ekran ile de göz dolduruyor. Bütçeniz yeterse bu televizyon modelini de tercih edebilirsiniz.

SONY

sony televizyon

Son zamanlar da SONY televizyonlar da güzel bir değişime gidilerek en yeni tasarım ve kolaylık bakımından kullanıcı dostu olarak ortaya çıkan bu televizyonlar sony kalitesini ön plana çıkarıyor. Fiyat olarak diğer televizyon modellerinden biraz daha ucuz olan modellerini tercih edebilirsiniz. Alırken en son modeli almanız daha doğru olacaktır.

PHİLİPS

philips tv

Eskiden beri üretilen en kaliteli televizyon markalarından biri olan philips, HD lcd tv modellerinin ilk piyasaya çıkması ile çok kaliteli televizyon üreten fakat kullanmış olduğu menü tarzı nedeniyle bazı kullanıcılar tarafından eleştirilen bir markadır. Yalnız en son çıkan modelleri modellerin de TKGS özelliği ile üretilmesi kendi kendine kanalları bulup sıralaması sadece birkaç saniyenizi alacaktır.  Ayrıca yepyeni kolay menüsünü ile göz dolduran philips televizyonları güvenle tercih edebilirsiniz. Hangi marka televizyon almalıyım konusunda tercih edilebilir.

VESTEL

vestel televizyonlar

Vestel televizyon modelleri Türk yapımı olan güzel televizyon markasıdır. Diğer televizyon modellerine kıyasla biraz daha ucuz olan bu televizyonların özellikle çok fazla bir televizyona para veremem diyorsanız o zaman hem kaliteli hem de tasarımı ile diğer televizyonlardan farksız olan bu markayı tercih edebilirsiniz. Özellikle çok hızlı olan teknik servis hizmeti ve televizyonun arıza yapması konusunda kullanıcılara çok yardımcı olduklarını da gördük.

Yakın zaman da kalitesi ile göz dolduran televizyon markalarını tespit ettiğimizde sizler ile tekrardan bu sayfa da yazımızı güncelleme şansını elde edeceğiz.