loader

Çeliktepe uydu servisi, uyducu ve uydu tamircisi burada


çeliktepe uydu servisi

Kağıthane’de bir mahallesin ismi olan Çeliktepe’de uydu tamircisi işini özveriyle yapıyoruz. Çeliktepe uydu servisi tabela ismine sahip olan dükkanımızı ziyaret etmek için 0532 525 52 94 uydu servisi telefonumuzu arayabilir ve çalışma arkadaşlarımızdan konum bilgilerinin size iletilmesini isteyebilirsiniz. Aynı zaman da dükkanımıza gelmenize bile gerek kalmadan sadece ihtiyaçlarınızı ifade ederek Çeliktepe de en yakın uyducu arkadaşımızın size gelmesini isteyebilirsiniz.

Kağıthane uydu servisi ve Çeliktepe uydu servisi dükkanı aslında iki farklı şubeden oluşmaktadır. Her iki yerde de uyducu arkadaşlarımız yer almaktadır. Müşterilerimiz hangi noktada bizlere ulaşırsa ulaşsın hemen birkaç dakika da uyducu arkadaşımızı yönlendirebiliyoruz. Uydu tamircisi personellerimizin de Kağıthane ve özellikle Çeliktepe mahallesini çok iyi bildiklerinden dolayı uydu arızası olan yere hemen birkaç dakika da gelebiliyorlar.

Uydu sistemleri yedek parçalarının tamamı Çeliktepe uydu servisinde

Bir televizyonu çalıştırmak ve tv kanallarını sorunsuz izleyebilmek için birçok yedek parçaya ihtiyacınız var. Bu malzemeleri kendiniz yakınlarınızda oturan bir elektrikçiden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yalnız bunun için arabanızın olması ve çanak anten gibi kaba ve paslanmasın diye yağ sürülen malzemeleri taşımanız gerekecektir. Bazen de almış olduğunuz bir ürünün yanlış olduğunu anlayabilmeniz için profesyonel yardım almak veya işi çok iyi bilen bir ustanın tavsiyesine ihtiyacınız olacaktır.

Tüm bu zahmet verecek olayları bir kenara bırakın ve işi sadece bu işler ile ilgilenen Çeliktepe uydu servisi personellerine emanet edin. Sizler sadece televizyonu satın alın ve gerisini bize bırakın. İhtiyacınız olan bütün malzemeleri kendimiz tespit ediyor ve uydu tamircisi konusunda uzman olan arkadaşlarımız ile birlikte evinizi ziyaret ediyoruz. Çatıya, balkona, evin yan duvarına veya varsa bahçenize çanak anten montajını kolaylıkla yapabiliyoruz.

Merkezi uydu sistemleri ve çoklu antenden kablo çekme

Evinizde bir tane televizyon çalıştırıyor olabilirsiniz. Peki, bir televizyon daha aldınız ve bu televizyon için anten kablosu gerekiyor nereden kablo çekeceğinizi veya hangi malzemelere ihtiyacınızın olduğunu biliyor musunuz? Yıllardır tek bir işi yani sadece uydu servis hizmetleri işini yapan çalışma arkadaşlarımız sayesinde sorunlarınız kısa zamanda hallolmuş olacak. Çeliktepe uydu tamircisi arkadaşlarımızı arayarak çoklu çanak antenden, merkezi uydu santralinden veya kullandığınız sistem her ne ise ona göre yedek parça getirerek evinize ikinci bir anten kablosunu çekebiliriz.

Merkezi uydu sistemlerinden anten kablosu çekebilmek için mutlaka boş bir daire girişinin olması gerekir. Yoksa kesinlikle anten kablosunu bağlatamazsınız. Böyle bir durumda bir küçük merkezi uydu santrali alınarak daire çıkışları çoğaltılır veya yeni aldığınız televizyon için harici olarak özel bir çanak anten kurmanız gerekecektir. Tüm bu işçiliklerin yapılması ve tespitin yerinde yapılması için Çeliktepe uydu servisi dükkanımızda bulunan bir uzman personelden yardım almanızı rica ediyoruz. 0532 525 52 94 numarasını arayabilir ve kolaylıkla siparişlerinizi verebilirsiniz.