loader

Nurtepe Mahallesi uydu servisi


Nurtepe mahallesi uydu servisi

Nurtepe Mahallesi uydu servisi, Kağıthane’nin Nurtepe mahallesindedir. İstanbul’un en ünlü mahallelerinden olan Nurtepe Mahallesin de çanak anten ve uydu servisi işini yaptığımızdan dolayı çok mutlu ve oldukça gururluyuz. Yıllardır hep aynı yer ve aynı mahallede uydu servis hizmetleri işini yaptığımızdan dolayı bizleri burada tanımayan yoktur diyebiliriz. Nurtepe mahallesine yeni taşınanlar ve eskiden beri buralar da oturanların hepsi de uydu servisleri konusunda bizden yardım istemektedirler.

Nurtepe uydu servisi size en yakın uydu tamircisi ile anten arızalarını yaklaşık 1 saat içerisinde çözmektedir. Bu sorunların üstesinden gelmek ve lazım olabilecek bütün yedek parça ürünlerini de yanında getiren uzman arkadaşlarımızın çalışma sistemini görünce oldukça beğeneceksiniz.

1 saatte hızlı uydu servisi ile bir numarayız

Hangi işi yaparsanız yapın ilk önce dürüst olmayı öğrenin. Müşteriye söz verdiğiniz saatte orada olmaya çalışın. Bizler Kağıthane uydu servisi dükkanından sonra ikinci olarak Nurtepe Mahallesi uydu servisi dükkanını açmış bulunmaktayız. Burada verdiğiniz her bir siparişinize yaklaşık olarak 1 saatte uzman teknik ekibimizi gönderiyoruz. Bu süre bazen çok kısa da sürebilmektedir. Yani televizyonunuzda sinyal sorunu yaşadıktan hemen sonra aynı saat içerisinde televizyonunuz veya çanak anteniniz tamir edilmektedir.

Kısa zaman da büyük işler başaran Nurtepe uydu tamircisi dükkanımız da ömrünü çanak anten tamiri ve tv kurulumuna vermiş olan profesyonel ve birbirinden değerli uydu tamircileri ile çalışıyoruz. Sizler daha telefondayken bile yaşamış olduğunuz tv sinyal sorunlarını anlatırken sizi dikkatlice dinleyen uzman arkadaşımız hangi parçanın bozuk olduğunu ve sorunun nereden kaynaklandığını anlayabilmektedir. Bundan dolayı lazım olabilecek yedek parçaları hemen yanında getiren arkadaşımız, gerekli olduğundan hemen yedek parçalar ile müdahale etmektedir.

Çanak anten setleri ve montajının yapılması

Yeni bir çanak antene mi ihtiyacınız var? Yıllardır kullandığınız anteniniz paslanmış ve kırılmış mı? Çanak anten değişikliği mi yapmak istiyorsunuz? Yoksa yeni bir yere taşındınız ve eski anteni sökmeden yeni bir çanak anten setleri mi almak istiyorsunuz? Bizler Çanak anten setlerini en uygun fiyata kapınıza kadar getiriyor üstelik montajını da yapıyoruz. Sizler sadece çanak anten montaj bedelini ödemiş olursunuz. Geri kanal çanak anten, lnb, uydu kablosu ve uydu cihazı gibi ürünleri toptan fiyatına almış olursunuz.

Çanak antenleri elektrikçiden veya İstanbul’un farklı bir ilçesinden alıp evinize kadar taşımanıza hiç gerek yok. Başka bir yer de daha ucuz olduğuna inanıyorsanız lütfen önce Nurtepe Mahallesi uydu servisi telefonumuzu arayıp fiyat sorunuz. 0532 525 52 94 numaralı telefonumuzdan bizleri arayıp fiyatını öğrendikten sonra bizlere hak vereceksiniz. Aynı zaman da bizler sadece ve sadece orijinal ve sağlam olan ürünlerin satışını yapmaktayız. Birkaç lira daha ucuz diye asla kalitesiz malzemeyi satmıyoruz.

Nurtepe Mahallesi uydu montajı ve ayarı

Bizimle yani Nurtepe Mahallesi uydu servisi firması ile çalıştığınız da gözünüz arkada kalmadan uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerin sahibi olmuş olacaksınız. Bunun yanında çok önemli bir şey daha var ki; O da çanak antenin uzman birileri tarafından montajının yapılmasıdır. Herkes çanak anten montajını yapabilir ama en sağlam ve antenin bulunduğu yere göre dübel ve anten ayağı seçimini yapamayabilir. Uzman arkadaşlarımız tarafından Nurtepe uydu montajı ve tamiri kolaylıkla yapılmaktadır.