loader

Seyrantepe Mahallesi uydu servisi


Seyrantepe uydu servisi

Uydu servisi çalışanları olarak sizleri bugün uydu anten servisi olarak çalışan Seyrantepe Mahallesi uydu servisi firması ile tanıştırmak istiyorum. Seyrantepe Mahallesi uydu tamircisi çalışanları olarak Kağıthane ve Şişli bölgelerinde ikamet etmekteyiz. Burada uzun yıllar boyunca anten tamirleri ve merkezi uydu sistemleri ile ilgili olan bütün arızaları yaptık. Her ne kadar eskiye nazaran daha fazla çalışıyor olsak da internet üzerinden sizlere ulaşabiliyor olmamız bizleri daha da heyecanlandırmaktadır.

Yani daha önceden sadece Seyrantepe Mahallesinde bizleri tanıyan ve tavsiye eden kişilere yönelik çalışmalarımız vardı. Ama şu anda Seyrantepe Mahallesi çanak antenci yazdığınız zaman bizim çıkıyor olmamız ayrı bir heyecan ve tatlı bir iş yükü olmuş oldu.

Çok hızlı anten tamir hizmeti

Şu anda çevremizde bizimle aynı işi yapan farklı firmalar var. Bizler bunları uzun yıllardan beri tanıyoruz. Yan yana çanak anten tamircisi olarak çalışırken bizi bu diğer uydu servisi dükkânlarından ayıran bir nokta vardı. Bizler Seyrantepe Mahallesi uyducu ve uydu uzmanları olarak aynı personelleri hiç değiştirmeden aynı kişiler ile yolumuza devam ediyor olmamız ve teknik servis için çağrılan yere hemen çok hızlı bir şekilde gidebiliyor olmamızdır.

Bu en hızlı çanak anten tamiri ve güvenli hizmetin vermiş olduğu avantajlardan biri oldu. Her zaman için dürüst olmak ve bunun yanında bir de çalıştığımız uydu servisi konusunda uzman olmamız bizi her zaman diğer firmalardan ayıran en önemli etken olmuştur. Anten tamir hizmetimizden yararlanmak için bizleri 0532 525 52 94 numaralı telefondan arayabilir, Seyrantepe Mahallesi uydu servisi iletişim sayfasından ulaşabilir, Konum bilgilerimize bakarak kolaylıkla yol tarifini alabilir ve öte yandan televizyon arızasının ne olduğunu anlamak için de Blog sayfamızdan daha önce oluşan tv anten arızalarına bakabilirsiniz.

Merkezi uydu santralinden kablo çekme

Yeni alınan televizyonları mutlaka bir anten kablosu aracılığı ile bağlamanız gerekir. Bu bazen yeni taşındığınız evin anten girişi prizlerine, size ait olan çanak antene, binanın toplu lnb olarak kullanılan çoklu lnb tiplerine ve son olarak merkezi uydu santraline anten kablosu bağlamanız gerekir. Uydu sinyal kablolarını merkezi uydu santraline bağlayabilmek için öncelikle merkezi santral de çok daire çıkışının olması gerekir. Bütün çıkışları dolu olan santrale hiçbir şekilde anten tv kablosu takamazsınız.

Merkezi santrale yer yok

  1. Peki merkezi uydu santralinin bütün çıkışları doluysa ne yapılır? Seyrantepe Mahallesi uydu servisi çalışanı olarak bizler bu konuda size birkaç öneride bulunuyoruz.
  2. Bunlardan birincisi; Merkezi uydu santraline bağlamak üzere ayrı bir merkezi santral daha alınması gerekir.
  3. Merkezi sistemden hariç bir çanak anten varsa lnb değiştirilerek kablonuzu oraya da takabiliriz.
  4. Kendinize ait bir çanak anten alıp montajını yapabilirsiniz.
  5. Bu seçenekleri istemediniz taktirde kullandığınız bir televizyondan diğer yeni alınan televizyona anten kablosunun çekilmesini de isteyebilirsiniz.

Bu konuda ve diğer takıldığınız her konu için bizleri 0532 525 52 94 numaralı telefonumuzdan arayabilir Seyrantepe Mahallesi uydu servisi dükkânına gelerek uydu servis randevusu alabilirsiniz.