loader

Led Tv kırık Ekran Tamiri Panel Değişimi İstanbul


İstanbul Led tv kırık ekran tamiri ve panel değişimi tarafımızca güvenle yapılmaktadır. Lcd led tv kırık ekran fiyatı ve buna benzer bilgilerini sizlere kısaca anlatalım. Genellikle evdeki çocuklar tarafından kırılan televizyon ekranlarının tamiri ve panel değişimini İstanbul içerisinde hızlı servis ile çözüyoruz. Led tv ekran tamiri garantili bir şekilde orijinal tv paneli kullanılarak değiştirilmektedir. Televizyon kırık ekran tamiri panel değişimi için hemen arayın.

İSTANBUL LED TV KIRIK EKRAN TAMİRİ İÇİN SERVİS İSTE 0532 525 52 94

Bazen her hangi bir cismin çarpması ile, evde yapılan temizlik esnasında sıvı teması ile veya sıklıkla karşılaşan durumlardan biri de yaramaz çocukların tv ekranlarını kırması ile gerçekleşir. Led ve lcd tv panel değişimi sandığınızdan biraz daha masraflı olabilir. Bu nedenle yalnızca güvendiğiniz ve yıllarca profesyonel bir şekilde tv hizmetlerini yürüten birilerine televizyonunu emanet edin. İpek bilişim, led tv kırık ekran tamiri İstanbul firması olarak bütün televizyon markalarının ekranlarını hızlı bir şekilde garanti vererek değiştiriyor ve panel değişikliği içinde sizlere ücretsiz servis imkanı sağlıyor.Led tv kırık ekran tamiri

Led tv ekranı kırıldı tamir edilir mi?

Tv ekranı kırıldığında tamir edilebilir ve tv paneli hemen değiştirilebilir. Led televizyonlar hayatımıza girdiğinden bu yana gerçek görüntüler ile tv keyfini yaşayabildik. Yalnız bu led panel teknolojisi yanında bazı olumsuz yönleri de getirdi. Eski tüplü televizyon ekranlarına sert bir cisim ile var gücünüz ile vursanız bile ekranlara hiçbir şey olmazdı. Led televizyonlar da bunlara nazaran çok hassas ve hafif bir şekilde tv ekranına dokunsanız bile kendi kendine kırılacak şekilde üretilmiştir. Bu nedenle evde temizlik yaparken bile çok dikkat olmalı ve elinizden geldiğince tv ekranlarına dokunmamalısınız.

Led tv ekranı kırıldı nasıl tamir ederim diyorsanız sizlere bu konuda yardım edebileceğimizi düşünerek birkaç öneri de bulunabilirim. Öncelikle bulunduğunuz il ve ilçede led tv kırık ekran değişimi yapan güvenilir birilerini bulmalısınız. Sonrasında Led tv ekran fiyatı araştırması yaparak birkaç firmadan tv panel fiyatı isteyiniz. Tv ekranı tamirini en uygun fiyat verene değil, en uygun, orijinal panel takan ve güvenilir vasfı olan birilerine yaptırmanızı tercih ediyoruz. İpek Bilişim tarafından yapılan tv ekran değişimi ekran ve işçilik garantilidir. Ayrıca Tv ekranı tamiri kolaylıkla yapılan ve sadece 1 – 3 iş günleri arasında gerçekleşen bir işlemdir.

Ücretsiz servis ile led smart tv kırık ekranlarını değiştiriyoruz

led tv kırık ekran değiştirmeBizler İstanbul içerisin de led tv kırık ekran değişimini yaparken televizyonu evden alma ve televizyon ekran tamiri yapıldıktan sonra da eve teslim etme hizmetimiz ücretsiz servis ile yapılmaktadır. Gördüğümüz birçok tv tamiri firmasında ücretsiz servisin yanı sıra ücretli bile olsa televizyonu evden alma hizmeti yoktur. Bu yerlere kendi imkânlarınız ile televizyonu ulaştırmanız gerekmektedir.

Televizyonlar da büyük olduğundan dolayı müşterinin televizyonu taşıyıp ekran tamiri yapan yere götürmesi çok zor olabilir. Bu nedenle televizyon ekran değiştirme işlemi için firmaları araştırırken ücretsiz servis imkânı olan birilerini bulmalısınız.

Kırılan televizyonu bize ulaştırmak için 0532 525 52 94 numaralı tv ekran değiştirme servisini arayıp fiyat bilgisini alabilir ve ücretsiz tv servisinin hemen gün içerisinde gelmesini sağlayabiliriz.

Lcd, Led tv kırık ekran tamiri fiyatı

led tv panel değiştirmeTelevizyon ekran fiyatları televizyonun modeline, markasına, tv boyutuna göre belirlenmektedir. 32 ekran bir televizyon ekran fiyatı 1000 Türk Lirasına yapılırken 120 ekran bir televizyonun ekran değişim ücreti de 2000 Türk Lirasını geçebilir. Ekran büyüdükçe led tv ekran panel fiyatı da artmaktadır. Bazı ekran değişim ücreti fiyatını burada yazacağız. Yalnız, net fiyat bilgisi için Lütfen İstanbul led tv ekran tamiri ve panel değişimi yapan firmamızı aramanız gerekmektedir. 0532 525 52 94 numarasını güvenle arayıp tv panel değişim bilgisine ulaşabilirsiniz. İşte sizlere bazı led tv ekran değişim fiyatları;

 • 24 inç 61 tv ekran panel fiyatı 520 TL
 • 32 inç 82 tv ekran panel fiyatı 1,000 TL
 • 39 inç 100 ekran Tv panel fiyatı 1,040 TL
 • 40 inç 102 ekran panel fiyatı 1,080 TL
 • 42 inç 106 tv ekran panel fiyatı 1,160 TL
 • 43 inç 109 ekran panel fiyat 1,245 TL
 • 46 inç 116 ekran tv panel fiyatı 1,370 TL
 • 47 inç tv 119 - 120 ekran panel fiyatı 1,490 TL
 • 49 inç 124 cm tv ekran panel fiyatı 1,530 TL
 • 50 inç 127 cm ekran panel fiyatı 1,600 TL
 • 52 inç 132 cm ekran panel fiyat 1,690 TL
 • 55 inç 140 ekran panel fiyatı 1,755 TL