loader

Uydu Sistemleri


ipek Bilişim Hizmetleri Güvencesiyle uydu servisi çanak anten servisimiz Güvenilir, Profesyonel, Dürüst, Ahlaklı ve alanında uzman personellerimizle 7/24 evinize uydu servisi çanak anten kurulumu hizmeti vermekten mutluluk Duyuyoruz!.

 

Hızlı Servis İçin Lütfen Telefon Numaralarımızı Arayınız
İletişim:  0212 594 10 72  -  0532 525 52 94  -  info @ ipekbilisim.com

 

 

Tam donanımlı, uydu montajı ve uydu tamiri için alanında uzman personellerimiz ve her türlü ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Araçlarımızla uydu montajı çanak ayarı yaptırabilir, uydu kurulumu hakkında bilgi alabilir, cihaz ayarı hakkında yardım isteyebilir, uydu çanak anten kurulumu yön bulma ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için 0212 594 10 72 Ya da 0532 525 52 94 Numaralı Telefonları arayabilirsiniz.. 

Merkezi Uydu Sistemleri Uydu Servisi  Ve Montajı

Binanızın yüzündeki çanaklardan ve kablo karmaşasından kurtulmakmı istiyorsunuz? uydu servisi hizmeti Merkezi uydu sistemleri ihtiyaçlarınıza da cevap veriyor. İhtiyaçlarınız doğrultusun da sizlere en uygun ürün öneriyoruz. 

Kullandığımız Malzemeler:

* 3 yıl Bire Bir  Değişim Garantili Next Santral

* 2 Yıl Değişim Garantili Next LNB

* Kaliteli Santral Kablosu

* Next Çanaklar

* 1 Adet Türksat Çanak Kurulumu (Türksat Çanağıyla D-Smart ta İzlenebilir)

* 1 Adet Hodbird Çanağı

* 1 Adet Diğitürk Çanak Montajı (isteğe Göre)

Kaliteli işçilik ve aynı gün teslim Garantisiyle Uydu servisi Hep Yanınızda!...

Bir önceki yayımlanan makalemiz de Uydu Servisi başlığı ile uydu montajı, çanak anten kurulumu ve eyüp uyducu Hakkında Bilgiler verilmektedir.