Beyaz Eşya Tamir Servisi

Karayolları Beyaz Eşya Servisi

Uzun yıllardan beri teknik servis olarak hizmet veren Karayolları Beyaz Eşya Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, siz kıymetli müşterilerimize kaliteli ve garantili işçilik sunmaktadır.

Verilen hizmette ya da kullanılan malzemelerde garantinin adresi olan Karayolları Beyaz Eşya Tamiri gün ve gün uzman kadronun işçiliğini, eğitim anlamında desteklemektedir.

Eğitimini yerinde almış tecrübeli personellerimiz Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak 7/24 saat siz değerli müşterilerimiz için hizmete açık bulunmaktadır. Ayrıca Gaziosmanpaşa buzdolabı servisi, bulaşık makinesi servisi ve Gaziosmanpaşa çamaşır makinesi şubelerimizden de bilgi ve randevu alabiliyorsunuz.

Karayolları Beyaz Eşya Servisinde Güvenilir Personel

Beyaz eşyalar kullandıkça ömrü azalan, ya da herhangi bir hata da anlık arıza kodu veren ve hayatımızı da oldukça kolaylaştıran önemli cihazlardır.

Bunların sorununu giderme gibi ya da beyaz eşyalar için herhangi bir arıza sorunu yaşamamak için bakımı ve onarımı yapılırken işinde usta ve tecrübeli kişileri Karayolları Beyaz Eşya Servisi sağlamaktadır.

İşçiliğinde güvenirliliği öne süren Teknik Servisi, personellerin çalışırken gelişimi açısından eğitimini ve işe hakimiyetini göz ardı etmeyerek her daim kontrollerini sağlamaktadır.

Karayollari beyaz esya servisi
Karayolları beyaz eşya servisi

Acil Karayolları Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyaların kullanımında ortaya çıkan bazı sorunları Karayolları Beyaz Eşya Servisi hızlı bir şekilde kalite güvencesi ile çözüme kavuşturmaktadır.

Yerinde gerekiyorsa yerinde ya da firma da sorun tespitinden sonra çözüm odaklı çalışan işinde ehil ustalar siz kıymetli müşterilerimize Karayolları Beyaz Eşya Servisi olarak hızlı hizmeti sunmaktadır.

Hem zamandan hem de enerjiden tasarrufu kaldığınız yerden devam etmeniz için uzman kadro ile çalışmalar kalite standartları altında devamını sağlamaktadır.

Karayolları Beyaz Eşya Teknik Servisi

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarda ekibimiz bir daha tekrarı olmayacak şekilde tamiri gerçekleştirip bir süre bakımını ve değişen parçanın garantisini vermektedir.

Siz değerli müşterilerimize tecrübeli ve işten anlayan personellerimiz ile hizmet vermek bizim için onurdur. Verdiğimiz her hizmetin gerek bakım onarım gerekse yedek parça garantisi yine bizlere aittir. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmaya bizimle iletişime geçerek başlayabilirsiniz.

En iyi ve en uygun fiyatla hizmet sağlayan Teknik Servisimiz beyaz eşyalarınız için elinden gelenin fazlasını yapan ustalara sahiptir.

Karayolları Beyaz Eşya Servisi İletişim

Tüm beyaz eşya gruplarında bakım onarım ve yedek parça işlemlerini bizzat kendimiz sağlıyoruz ve sizlere her parçanın değişim ve iade garantisini sunuyoruz. Bütün bu hizmetlerimizden yararlanmak için 0532 525 52 94  bu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94