Beyaz Eşya Tamir Servisi

Kartaltepe Beyaz Eşya Servisi

Kartaltepe beyaz eşya servisi; İstanbul Bayrampaşa’da beyaz eşya tamircisi olarak hizmetlerine yıllardır devam eden ve deneyimli beyaz eşya teknisyenlerine sahip olan Kocatepe özel beyaz eşya teknik servisidir.

Beyaz eşya arızalarını hemen tamir etmek, beyaz eşya yedek parçalarına kolaylıkla ulaşmak ve beyaz eşya arıza tespitini yaptırmak için bizim gibi bir servise ihtiyacınız var. Daha detaylı bilgi ve randevu almak için Kartaltepe beyaz eşya tamiri telefon numarasını yani 0532 525 52 94 numaralı hattını arayabilirsiniz.

Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi Beyaz Eşya Tamircisi

Kartaltepe Mahallesi, Bayrampaşa‘nın en eski yerleşim yerlerinden biridir. Eskiden buralar da beyaz eşya tamirini yapan hiç bir dükkan yoktu. Buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve çamaşır makinesini tamir ettirmek için günler Kartaltepe beyaz eşya yetkili servislerini beklemek zorunda kalırdınız. Şimdi ise her şey çok değişti.

Beyaz eşya arızası ile karşılaşan bir kişi Kartaltepe beyaz eşya tamircisi ile iletişime geçtiğinde derhal bir kaç dakika ya da en fazla 2 saat içerisinde verilen adreste olunur. Bu tabi ki Kartaltepe beyaz eşya servisi çalışanlarının deneyiminden kaynaklanmaktadır. Ayrıca beyaz eşya arızalarının hemen yapılması için de yanlarında beyaz eşya yedek parçalarını da getirerek tamir içinde sizleri bekletmemektedirler.

Kartaltepe Teknik Serviste Verilen Hizmetler

  • Beyaz eşya tamiri
  • Beyaz eşya arıza
  • Beyaz eşya onarımı
  • Beyaz eşya bakımı
  • Beyaz eşya arıza tespiti
  • Beyaz eşya servisleri
  • Beyaz eşya servis
  • Beyaz eşya teknik servis

İletişim Bilgileri

Beyaz eşya tamiri, bakımı ve tamir servisi için Kartaltepe beyaz eşya servisi telefon numarasını arayabilirsiniz. 0532 525 52 94 numarasını arayıp hızlı randevu alabilir ve başlıca fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94