Beyaz Eşya Tamir Servisi

Kocatepe Beyaz Eşya Teknik Servis

Kocatepe beyaz eşya servisi ile beyaz eşyalarınızı bir kaç saatte tamir ettirebileceğinizi biliyor muydunuz? Kocatepe beyaz eşya teknik servis çalışanlarımız size güvenilir beyaz eşya tamir fırsatı sunar.

İstanbul Bayrampaşa Kocatepe Mahallesi beyaz eşya tamircisi ile beyaz eşyalarınızı hızlı bir şekilde tamir ettirebileceksiniz. Beyaz eşya tamiri, beyaz eşya arıza tespiti, beyaz eşya onarımı ve diğer hizmetlerimiz için bizleri arayıp randevu almanız yeterli.

Kocatepe beyaz eşya servisi 0532 525 52 94

Kocatepe Beyaz Eşya Servisi İle Güvenilir Hizmet

Kocatepe Mahallesinde oturan müşterilerimize özel hizmetler sunuyoruz. Burada her bir müşterimize gittiğimiz de küçük beyaz eşya arızalarının tamir edilmesinden sonra, sadece beyaz eşya servis ücreti alıyoruz. Ayrıca orijinal yedek parçaları da kullanarak beyaz eşya arızalarına çözümler buluyoruz.

Kocatepe Mahallesi beyaz eşya servisi ile tanışmak ve beyaz eşya tamirini yaptırmak için, Bosch, Arçelik, Siemens, Profilo servis uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Teknisyenlerimiz ve servis uzmanlarımız size hizmet etmekten büyük keyif ve mutluluk duyacaklardır.

Bayrampaşa Kocatepe Mahallesi Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşyalar, birbirinden farklı cihazlar ile donatıldığından dolayı, beyaz eşya tamirini yapan teknisyenler de her bir markadan son derece anlaması gerekmektedir. Bunun dışında buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri, derin dondurucu tamiri ve hatta elektrik süpürgesi tamirinden de anlaması gerekmektedir.

Kocatepe beyaz eşya servisi de bu işlerden son derece anlayan profesyonel beyaz eşya tamircisidir. Bayrampaşa Kocatepe Mahallesi beyaz eşya tamiri için Kartaltepe ve Kocatepe beyaz eşya servisine arıza kaydı bırakmanız yeterli.

Randevu Al / Arıza Kaydı Oluştur

Kocatepe beyaz eşya servisi telefon numarası 0532 525 52 94‘tür. Adresimiz ise; Kocatepe Mahallesi, 19. sokak, No:1/B Bayrampaşa / İstanbul’dur. Bize her türlü konuda ulaşabilir ve beyaz eşya tamiri için arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

NOT: Kocatepe beyaz eşya tamircisi ve diğer servis uzmanlarımız devamlı olarak servise çıktıklarından dolayı, Kocatepe Mahallesinde ki dükkanımız belirli aralıklar ile kapalı kalabiliyor. Bundan dolayı telefon numaramızdan bize ulaşmanız daha iyi olacaktır.

SIK SORULAN SORULAR

Kocatepe beyaz eşya servisi nerede?

Adresimiz: Kocatepe Mahallesi, 19. sokak, No:1/B Bayrampaşa / İstanbul’dur.

Kocatepe beyaz eşya tamircisinin telefon numarası nedir?

Kocatepe Mahallesi beyaz eşya tamircisine ulaşmak için 0532 525 52 94 numarasını arayabilirsiniz.

Kocatepe beyaz eşya servisinin çalışma saatleri

Kocatepe beyaz eşya teknik servisine haftanın her günü 08:00 ile 22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94