Uydu Servisi

Kocatepe Uydu Servisi

Bayrampaşa semtindeki güzel mahallelerimizden biridir aslında Kocatepe. Burası Metro hattı ve Forum İstanbul gibi alışveriş merkezinin dışın da daha birçok önemli yerlere ev sahipliği etmektedir. Kocatepe mahallesi ismini görüp te başka şehirlerdeki mahallelerle karıştırmış olabilirsiniz. Bizler İstanbul Avrupa yakası kısmın da kalan Bayrampaşa ilçesinden bahsediyoruz. Kocatepe  uydu servisi firması Kocatepe’de sizlere tam da kapı komşunuz. Buradaki sokakların neredeyse tamamına anten tamiri yapmak için girmiş olabiliriz. Uydu arızaların büyük bir kısmı kablo kopması ve lnb bozulmasından kaynaklandığını görmekteyiz.

BONUS İÇERİK: Televizyon ve çanak anten sorunları ile ilgili uzman ekipten destek almak isterseniz Bayrampaşa uydu servisi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çanak antenlerin yeri ilk montaj zamanın da sağlam bir zemine montaj yapıldığın da bir daha kolay kolay anten ayarın da bir değişiklik olmadığını görmekteyiz. Burada yer alan çanak antenlerin tamamın da sağlamlık ve zeminin güzel olması konusu çok önemlidir. Kocatepe uydu servisi daima en kaliteli ve en uygun fiyat politikası ile yanınız da.

UYDU SERVİSİ İLETİŞİM HATTI

SERVİS :  0532 525 52 94

E-MAİL  : info @ ipekbilisim.com

ONLİNE : Ücretsiz Keşif İsteği İçin Tıkla

Her Gün 07:00 – 23:00 Arası Hızlı Servis

Kocatepe mahallesi Çanak Anten Ayarı

Kocatepe Mahallesi çanak montajı firmasın da gelecek olan arkadaşlarımızdan malzemelerin fiyatları ve özellikleri hakkın da bilgiler sorabilirsiniz. Uydu tamirlerini yaparken öncelikle fiyat konusunu genellikle detaylı bir şekilde sizlere aktarıyoruz. Bunla ilgili olarak örnek vermek gerekirse servis ücretinin dışında kalacak olan malzeme kullanımın da önce sizleri bilgilendiriyor ve sonrasın da yeni malzemeleri kullanıyoruz. Kablonuzun kaç metre gittiği ne kadar kullanıldığın sorusu kafanızı karıştırmasın.

Kullanmış olduğumuz anten kabloların da her bir metre de bir, metre numarası yazmaktadır. Kablonun başlama ucu ile son olarak kesilen yerin numaralarına bakılarak kaç metre harcandığı anlaşılabilir. Kocatepe anten tamiri yaptırmak için telefon numaramız 0532 525 52 94

  • Kocatepe Örnek vermek gerekirse bu şekil de hesaplama yapılabilir.
  • Uydu cihazına bağlı olan kablo da 78 Metre yazmaktadır.
  • Çanak anten bağlı bulunan kablo da 24 metre yazmaktadır.
  • 78 ile 24 sayılarını çıkartıyoruz.
  • 78-24=54 Metre kullanılmış.

Kalitesiz, ne olduğu belli olmayan markaların kabloları sinyal düşüklüğüne sebep olmaktadır. Kocatepe Mahallesi uydu servisi olarak sizlere 2 yıl garantisi olan Next cihazını önermekteyiz. Kocatepe uyducu birçok yerin anten tamirlerini yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA 0532 525 52 94