loader

Başakşehir Led Tv Kırık Panel Ekran Tamiri


Led ve Lcd tv ekranları kırılgan bir yapıya sahiptir. Televizyon ekranına hafif bir şekilde dokunsanız bile hemen kırılma ihtimali oldukça yüksektir. Başakşehir led tv kırık ekran tamiri ve panel değişimi firması olarak sizlere televizyon panel değiştirme konusunda uygun fiyatlar ile yardımcı oluyoruz. Led tv kırık ekran tamiri fiyatı ve ekran değişimi için lütfen bizleri arayınız.

BAŞAKŞEHİR TV EKRAN DEĞİŞİMİ İÇİN HEMEN ARA 0532 525 52 94

Televizyon ekranları eski kullandığımız tüplü televizyonlara kıyasla çok çabuk kırılabilen ekran türleridir. Televizyonu bir yerden bir yere almak için müdahale etseniz bile kırılması muhtemeldir. Bizler Başakşehir led tv kırık ekran panel değiştirme ve ekran tamircisi olarak bu konuda oldukça deneyimliyiz. Başakşehir de Yüzlerce televizyon ekran değişimi yaptık ve tv ekranlarının nasıl kırıldığını müşterilerimizden duyduğumuz kadarıyla oldukça bilgi sahibiyiz.

Başakşehir Led, Lcd, Smart tv kırık ekran değişimi

başakşehir led tv kırık ekran değişimi

Genellikle evde ki çocukların televizyona bir şey fırlatmasından kırılan televizyon ekranları, tv panel değişikliği yapılmadan tamir edilmesi mümkün değildir. Bunun için size yakın olan Başakşehir led tv kırık ekran tamiri dükkânımıza sizleri de bekler ve kırık ekran tamiri için en geç 3 gün içerisinde televizyonu yapılmış olarak teslim alabilirsiniz.

NOT: Televizyon ekranı dışında televizyon da sinyal yok uyarısı da alıyorsanız Başakşehir uydu servisi sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Genel yapı itibariyle çabuk kırılan televizyonların ekran değişimi yapıldıktan sonra dilerseniz tv ekran koruyucu aksesuarları alıp kullanabilirsiniz. Bu sayede televizyon ekranına bir şey fırlatsanız ve hatta televizyona su bile dökseniz ekrana hiçbir şey olmayacaktır. Tv ekran koruyucu almak için Başakşehir televizyon kırık ekran tamiri veya kırık ekran değişimi fiyatını almak için bizleri aradığınız da tv ekran koruyucu fiyatını da öğrenebilirsiniz.

Led tv kırık ekran panel değişim fiyatı nasıl belirlenir

Başakşehir led tv ekran tamiri

Televizyon kırık ekran değişim fiyatları televizyonların en boyutuna, tv ekran türlerine (Led, Lcd, Plazma) ve televizyon markasına fiyatlar belirlenmektedir. Yani Led tv ekran değişimi fiyatı televizyon modeline göre değişmektedir. Her televizyonun kendine göre orijinal ekranları vardır. Bu ekranların fiyatlarını belirlemek için kırık olan televizyonun arkasında bulunan tv etiketinin fotoğrafını çekip bizlere iletmeniz gerekir.

Başakşehir led tv ekran değişimi fiyatını belirlemek için bizleri telefon numaralarımızdan aramanızı ve tv kırık ekran panel fiyatını almanızı rica ediyoruz. Başakşehir led tv ekran panel değişim fiyatlarına bazı örnekler verebiliriz. Televizyon ekran değişim fiyatları aşağıda belirtilmiştir.

Başakşehir Televizyon ekran panel değişim fiyatları

Başakşehir Tv ekran değişim fiyatları televizyon marka, model, ekran boyutu ve tv panel özelliklerine göre değişmektedir. Aynı zamanda tv panel fiyatları hızlı bir şekilde anlık olarak güncellenmektedir. Kırılan televizyonunuzun ekran fiyatı burada belirtilenden daha ucuz veya daha pahalı olabilir. Fiyatlar örnek vermek için belirtilmiştir.

 • 24 inç 61 tv ekran panel fiyatı 520 TL
 • 32 inç 82 tv ekran panel fiyatı 1,000 TL
 • 39 inç 100 ekran Tv panel fiyatı 1,040 TL
 • 40 inç 102 ekran panel fiyatı 1,080 TL
 • 42 inç 106 tv ekran panel fiyatı 1,160 TL
 • 43 inç 109 ekran panel fiyat 1,245 TL
 • 46 inç 116 ekran tv panel fiyatı 1,370 TL
 • 47 inç tv 119 - 120 ekran panel fiyatı 1,490 TL
 • 49 inç 124 cm tv ekran panel fiyatı 1,530 TL
 • 50 inç 127 cm ekran panel fiyatı 1,600 TL
 • 52 inç 132 cm ekran panel fiyat 1,690 TL
 • 55 inç 140 ekran panel fiyatı 1,755 TL

Başakşehir tv ekran tamiri için hizmet verdiğimiz mahalleler

ALTINŞEHİR, BAHÇEŞEHİR 1. KISIM, BAHÇEŞEHİR 2. KISIM, BAŞAK MAHALLESİ, BAŞAKŞEHİR MAHALLESİ, GÜVERCİNTEPE MAHALLESİ, İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MAHALLESİ, KAYABAŞI MAHALLESİ, KAYAŞEHİR, ŞAHİNTEPE MAHALLESİ, ŞAMLAR MAHALLESİ, ZİYA GÖKALP MAHALLESİ