loader

Sarıyer Led tv kırık ekran değiştirme servisi


sarıyer tv kırık ekran değiştirme servisi

Sarıyer’de televizyon ekran değiştirme servisi haftanın her günü kırık televizyon ekranlarını değiştirmek için size hizmet vermektedir. Sarıyer led tv kırık ekran değiştirme servisine ulaşmak için aşağıda yer alan iletişim numaralarımızdan ulaşmanızı rica ediyoruz.

Televizyon ekranları göründüğünden çok daha hassas ve çok kırılgandır. Bu nedenle temizlik esnasında veya televizyonu bir yerden bir yere taşırken bile tv ekran paneline zarar verip kırabiliyorsunuz. Bizler Sarıyer televizyon kırık ekran tamir servisi olarak televizyon ekranlarını 2 -3 iş günü içerisinde orijinal ürünler ile değiştiriyoruz.

Sarıyer kırık tv ekranı değiştirme merkezi

İpek Bilişim firması olarak uzun yıllardan beri uydu servisi ve İstanbul kırık tv ekranı değiştirme servisi olarak Sarıyer de çalışıyoruz. Tv ekran değiştirme geçmişimiz lcd televizyonların çıkış zamanına denk gelmektedir. Eski LCD televizyonların ekranları çok sağlam olup ekrana bir şeyler fırlatılmadığı sürece kırılmazdı. Sonrasın da Led tv teknolojisi ve ultra hd olarak üretilen televizyon ekranlarının hemen kırıldığını görebiliyoruz. Bu nedenle televizyon ekranlarına dokunmamanızı öneriyoruz.

TIKLA HEMEN ARA 0532 525 52 94

Bizler Sarıyer led tv kırık ekran tamiri ve panel değişim merkezi olarak her televizyonun marka ve modeli bizde mevcut olup çok kısa sürede tv ekranını değiştirebiliyoruz. Ekran değiştirme sonrasında belirli bir süre için tv paneli ve işçilik garantisi de veriyoruz. Ayrıntılı bilgi için televizyonu teslim alacağınız uzman arkadaşımızdan öğrenebilirsiniz.

Kırılmış tv ekranı fiyatları nelerdir?

Sarıyer led tv kırık ekran tamiri

Sarıyer kırık tv ekran tamiri olarak sizler için bazı tv ekran fiyatlarını hazırladık. Yalnız bu hazırladığımız fiyatlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Çünkü bir ekran fiyatının belirlenmesi için televizyonun marka ve model bilgileri gerekmektedir. Televizyon ekran fiyatları televizyonun satış fiyatı ile birebir orantılıdır. Yani 106 ekran bir televizyonu 2500 liraya aldığınız da tv ekranı fiyatı ortalama 1300 Türk Lirası gibi bir fiyat verilebilir. Diğer bir yanda yine 106 ekran farklı marka bir televizyonu 8.000 Türk lirasına aldığınız da ekran değiştirme fiyatı da ortalama 3000 Türk lirası çıkabilmektedir.

Az önce verdiğimiz örnekte de gördüğünüz gibi kırık olan televizyonun model etiketi resmini Sarıyer kırık tv ekran değiştirme servisine ulaştırmadan tv ekran fiyatı verilememektedir. Örnek olarak bazı televizyon ekran değiştirme fiyatları şu şekildedir.

  • 32 inç 82 tv ekran panel fiyatı 1.200 Türk Lirası
  • 40 inç 102 ekran panel fiyatı 1.350 Türk Lirası
  • 42 inç 106 tv ekran panel fiyatı 1.420 Türk Lirası
  • 43 inç 109 ekran panel fiyat 1.600 Türk Lirası
  • 46 inç 116 ekran tv panel fiyatı 1.830 Türk Lirası
  • 47 inç tv 119 - 120 ekran panel fiyatı 1.950 Türk Lirası
  • 49 inç 124 cm tv ekran panel fiyatı 2.075 Türk Lirası
  • 50 inç 127 cm ekran panel fiyatı 2.320 Türk Lirası
  • 55 inç 140 cm ekran panel fiyatı 2.440 Türk Lirası
  • 58 inç 147 cm ekran panel fiyatı 2.500 Türk Lirası

Sarıyer kırık tv ekranı değiştirme servisi garanti veriyor mu?

Firmamız da kullandığımız tv ekranları televizyonların marka ve modeline göre değişmektedir. Ekranı kırılmış bir televizyonun hangi ekranı kullandığı bilgisi uzman arkadaşlarımız tarafından tespit edildikten sonra aynı model orijinal ekran televizyona takılmaktadır. Kullanılan bütün ürünleri garanti belgeleri mevcuttur. İstenildiği takdirde adınıza fatura düzenlenip televizyon teslim edilir.

Firmamız Sarıyer led tv kırık panel değiştirme servisi olarak yapılan işçilik garantisi ve kullanılan ekranın garantisi aynı süre için geçerlidir. Ekran garanti süreleri her ne kadar değişiyor olsa da ortalama 6 ay garanti verilmektedir. Ayrıntılı bilgi için Ekranı kırılmış televizyonun panel değiştirme işlemine başlamadan veya bittikten sonra da çalışma arkadaşlarımıza sorarak öğrenebilirsiniz.